CsinCsilla

Regisztráció dátuma: 2018. április 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. április 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 7 eladás
Megnézem

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk
2021. január 23.

Nagyon szeretem, és a hajam is. Puha lesz a hajam vége, könnyen fésülhető, sokat segítenek ezek a pakolások a megtört, száraz hajvégeken. Hajmosás után kb 5-10 percig rajtahagyom a hajamon, én a hajtövekre is rakok egy keveset. Ahogy a fodrászom szokta mondani, csak úgy issza az ilyen pakolásokat a hajam. A banános illatát jobban szeretem, de kíváncsi voltam erre is, ezért próbáltam ki, egy doboz sokáig elég szerencsére, de ha elfogy, a banánoshoz fogok visszatérni.

Labello Lips2Kiss Color Lip Balm

Labello Lips2Kiss Color Lip Balm
2021. január 16.

Nagyon szeretem, rúzs helyett tökéletes. A cseresznyéset vettem meg, ez a legsötétebb szín, de jól áll a fehér bőrömhöz, szőkésbarna hajamhoz. A színe a szedres labelloéhoz hasonlít, talán az picit krémesebb. Nem túl tartós, de szépen kopik, és már egy kenéssel életet lehel a konkrétan fehér ajkaimra :)

Old Spice Lionpride Izzadásgátló Stift

Old Spice Lionpride Izzadásgátló Stift
2021. január 8.

Már annyi női dezodort próbáltam amik végül gyengén teljesítettek, hogy utánanéztem itt KM-en, melyiket tartják a legjobb deonak, és rábukkantam erre, illetve a többi Old Spice dezodorba. Tegnap megvettem ezt a kis dezodort. Az illata tetszik, engem nem zavar, hogy pasis, rajtam már nem is érvényesül az a jellegzetes illat annyira :) Az állaga is jó, még sose volt stiftes izzadásgátlóm, de hozzá lehet szokni (végre nem kell a golyóssal szenvedni, hogy forogjon a golyó és valamennyi terméket kinyerjek a tubusból :D). Az első tesztelős napon jól teljesített, reggel online interjún vettem részt ahol halálra izgultam és izzadtam magam, de nem lettem büdös, úgyhogy megkapja a max pontot. Később azért még updatelek.