CsinCsilla

Regisztráció dátuma: 2018. április 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. április 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 4 eladás
Megnézem

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Clay Agyagos Sampon

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Clay Agyagos Sampon
2020. május 27.

Sokáig ezt a sampont használtam, de úgy éreztem, most jött el az ideje a váltásnak. Nem tudom, a sampon hibája-e, de újabban minden hajmosás után el volt nehezülve a hajam, illetve lelapult, és mivel nem használok új hajformázó terméket, csak neki tudhatom ezt be. Ma már másik samponnal mostam hajat és sokkal könnyedebb lett a hajam. Egyébként imádom, a kedvenc samponom, mind az illata, mind a hatása miatt, de most egy darabig pihentetni fogom.

Angel Cat Sugar

Angel Cat Sugar
2020. május 27.

Édes sárgadinnyés finomság egy iszonyat cuki üvegbe zárva :D Nyáron,rohangálós illatnak tökéletes lesz :)

Bvlgari Omnia Crystalline EDT

Bvlgari Omnia Crystalline EDT
2020. május 25.

Még sosem szagoltam meg ebből az illatcsaládból egy üveget sem, de kolléganőm leírása alapján gondoltam, hogy tetszhet ez a kis illatocska. Ma be is ugrottam felfújni bőrre, lesz ami lesz alapon. Már a kifújást követően egy isteni friss illat csapott meg, de vártam pár percet míg megszagoltam a csuklóm, had bontakozzanak ki az illatjegyek. Mikor eltelt elég idő, elégedetten nyugtáztam, igen, ennek az illatgardróbomban a helye 🤩 Könnyed, nagyon nőies illat, nagyon jól eltalálták az összetevőket. Az üvege nekem fura, de most az egyszer a belbecsre figyelek, nem a külcsínre 😄