Csipetke

Regisztráció dátuma: 2015. október 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. október 8.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Isana 2 Fázisú Szemfestéklemosó

Isana 2 Fázisú Szemfestéklemosó
2024. június 18.

Most, hogy rákerestem tapasztaltam, hogy ezt már nem gyárták. Hát nagyon nagy kár érte. Én nem rég vettem még egyet a Rossmannba. Ezek szerint még szerencsém volt.
Nagyon kellemesen, gyorsan szedi le a szem sminket. Nem kell vele dörzsölni a szemet és kellemes ez az olajos érzet is. Nem bántja egyáltalán a szemem, nincs homályos látásom utána. Simán újra vettem volna még.

Isana Dreamy Sky Tusoló Hab & Testápoló Sheavajjal és Mandulaolajjal

Isana Dreamy Sky Tusoló Hab & Testápoló Sheavajjal és Mandulaolajjal
2024. június 13.

Alapban tetszik ez a hab állag de szerintem gyorsan el fog fogyni. Kellemesen hidratál jó illata van. Elhasználom de nem hiszem, hogy veszek még ilyen állagú terméket. Egyszer kipróbáltam jó volt de annyira nem hatott meg.

Sunozon Med Fényvédő Szérum LSF50+

Sunozon Med Fényvédő Szérum LSF50+
2024. június 13.

Nagyon vártam, hogy kipróbáljam ezt a terméket. De sajnos hatalmas csalódás. A pipettája semmit nem ér, több termék van a külsején mint benne. Nem vesz fel elég terméket. Ráadásul nekem a tetején a gumi része is kezd elválni tehát elkezdett ott folyni a termék. Nekem nagyon zsíros érzetet hagy a bőrömön, egy vastag nem kényelemes réteg lesz amire esélytelen sminkelni. Nehezen szívódik fel. Talán télen lehet jobb lenne használni mikor kicsit szárazabb a bőröm és kell neki egy kis plusz hidratálás. Sajnálom mert alapban jó ötletnek gondolom ezt a kiszerelést még így naptej esetén is. Jó lehetne adagolni a terméket de sajnos ez most még nem jött össze. Keresgélek, tesztelgetek tovább.