Csipetke

Regisztráció dátuma: 2015. október 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. október 8.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Caola Kézápoló Balzsam

Caola Kézápoló Balzsam
2024. március 1.

Elsőre kicsit tömény és zsíros, de ahogy oszlatom el a kezeimen szépen tűnik el. És gyorsan felszívódik teljesen. Nem hagy maga után semmilyen érzetet. Ez inkább télen komfortos krém, nyáron majd szerintem sok lesz. De ősszel, télen csodát tesz a kezeimmel. Nekem tetszik az is, hogy nagyon illata. Minimális kis ilyen semmilyen illatot hagy maga után.

L'Oreal Paris Revitalift Clinical Anti-UV Fluid SPF50+

L'Oreal Paris Revitalift Clinical Anti-UV Fluid SPF50+
2024. február 26.

Imádom ezt a fényvédőt. Folyékony az állaga de ettől függetlenül szépen és egyenletesen eldolgozható. Nagyon gyorsan beszívódik eltűnik konkrétan a bőrömről és nem hagy maga után semmit. Az elején mikor elkezdem felvinni egy icipici alkohol szag megcsap de ez kb. kettő másodperc. Tetszik, hogy egyébként nincs semmilyen erőteljes naptejes illata. Fenomenális egy termék, csak ezt fogom használni, bár az ára szerintem kicsit borsos. De átgondolva simán megéri az árát.

Avon Lemon Burst Testpermet

Avon Lemon Burst Testpermet
2024. február 16.

Imádom, nagyon várom már a nyarat. Ha magamra fújom akkor még jobban. :) Kellemes illata van az elején kicsit sok de egész gyorsan enyhül és kellemessé válik a bőrön. Még nem használom mindennap de nekem bevált. Nyilván nyáron nagy hasznát fogom venni. Addig még biztos, hogy rendelek belőle még egyet.