Best of Beauty 2019

Csipetke

Regisztráció dátuma: 2015. október 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. október 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 4 vétel
Megnézem

Garnier Bio Lemongrass Balancing Gel Wash

Garnier Bio Lemongrass Balancing Gel Wash
2019. június 12.

En ennél sokkal többet vártam valamiért ettől a terméktől. Valami iszonyat illata van valami olcsó citromos WC spray re emlékeztet. Szépen tisztít de nekem nem habzik eléggé szinte olyan mintha nem is tettem volna semmit az arcromra. Problémát nem okozott de semmi extra. Lehet meg lehet szokni nem mondom, hogy nem de én ezt nem tudom megszokni. Tovább adtam unokahugomnak. Sajnálom pedig próbáltam szeretni. Az összetevők miatt adok két csinállagot.

L'Oreal Paris Magic Shampoo

L'Oreal Paris Magic Shampoo
2019. május 31.

Ez az első "drágább" szárazsamponom. Eddig drogériás saját márkásat használtam ennek töredékéért, és sok de sokkal jobban is teljesített úgy, hogy vissza is térek rá. ez egy forintot sem ér. Az illatán kívül más pozitív tulajdonsága nekem nincs. Semmi nem ér. Még talán többet ártott mint használt. Olyan lett tőle a hajam mintha végig nyalta volna egy boci. :) Ráadásul még kis apró fehér izék is lettek a hajamba. Elég kellemetlenül ért a munkahelyemen. Haza értem és nekifutásból dobtam a kukába csak úgy zengett.

Facelle Intim Törlőkendő

Facelle Intim Törlőkendő
2019. május 31.

Mindig van egy a neszeszeremben. Szeretem használni nem okoz semmi problémát. Kellően nedves és az is marad míg el nem fogy. A visszazárással akadnak problémák van mikor lejön az egész eleje és olyankor elég nehéz zárva tartani. De ettől eltekintve kellemes kis kendő .