Csipetke

Regisztráció dátuma: 2015. október 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. október 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 7 vétel
Megnézem

Ebelin Alapozóecset

Ebelin Alapozóecset
2020. február 18.

Karácsonyra kaptam a nővéremtől. Ez az első alapozó ecsetem előtte mindig csak blenderrel dolgoztam el az alapozót. Szépen lehet vele dolgozni nem hagy csíkot és foltokat. Elég puha és nem hullik. Viszonyítási alapom nincs de nekem tetszik ez az ecset elégedett vagyok vele. Szépen és hatékonyan tudok vele dolgozni. Csak folyékony alapozóim vannak, van amelyik kicsit folyékonyabb azt is szépen eltudom vele dolgozni. Összeségében örülök, hogy van és szeretem használni.

Alverde Hidratáló Hajmaszk

Alverde Hidratáló Hajmaszk
2020. február 11.

Elhasználtam egy tasakkal. Nekem egyáltalán nincs kókusz illata, inkább olyan semmilyen. Amit egy kicsit bánok mert szeretem a kókusz illatot. Három adagban használtam el de nincs most hosszú hajam. Nem zsírosodik tőle a hajam, könnyen fésülhető lesz és puha is. talán kevésbé is hajlamos a kócosodásra. Nem vagyok egy ilyen nagy hajpakolás meg ilyen hajkence használó. Annyira macerának érzem ezeket. De ezt újra fogom venni mert hatásos és gyors is a használata, nem jelent plusz időt hajmosásnál mivel balzsam helyett használom.

Dove Pink Rosa Szappan

Dove Pink Rosa Szappan
2020. február 7.

Ez a fajta nem lett a kedvencem annyira. Az illata is jó. Annyira nem habzik jól minta többi Dove szappan. Egy kicsit jobban is száritja a bőröm. Szeretek szappan is fürdeni de vele nem fogok újra az biztos.