Csipike

Regisztráció dátuma: 2012. április 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. április 26.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Schüssler Bőrtökéletesítő Arcelixír

Schüssler Bőrtökéletesítő Arcelixír
2019. január 4.

Na jó leszek én az első. Nagyon szeretem a Schüssler termékeket, van krémem, szérumom, arcradírom, nekem mind bevált, ezért lelkesen vettem meg ezt az elixirt, kitartóan használtam is, de nekem az égvilágon semmit nem csinál a ráncaimmal, ha krém alá ehelyett szérumot használok szebb az eredmeny, azt is próbáltam, hogy elixir, fölé szérum és rá a krém, de úgy sem történt semmi extra. Szóval nekem csalódás volt, sajnálom, mert reménykedtem és nem is egy olcsó termékről van szó. Ez ìgy, csak egy kegyelem kettes, de csak azért, mert szeretem a márkát.

Garnier Botanic Therapy Argan Oil & Camelia Sampon

Garnier Botanic Therapy Argan Oil & Camelia Sampon
2018. március 2.

Meglepően jó kis sampon ez, nekem szebbek, kevésbé szárazak lettek a hajvégeim, ennek ellenére nem zsírosítja a hajam. Kb 5 napot bírtam vele, ami nálam jónak számít, én egy másik fajta balzsammal használom. Akciósan 600 Ft körül volt, örülök, hogy kipróbáltam.

Lancôme Rénergie Multi-Lift Nappali Arcápoló

Lancôme Rénergie Multi-Lift Nappali Arcápoló
2015. április 3.

Mintàt kaptam belőle, engem meglepett, nem szàmítottam arra, hogy ilyen könnyed lesz. Nem lett a bőrömnek zsìros érzete, mégis jól hidratàlt. Én éjszakàra kentem fel, bàr nappalra szànt krém, mégis jól teljesített, reggel egészen sima fejjel ébredtem, feszes érzésű lett a bőröm, perce minden ràncom nem tűnt el ennyi hasznàlat utàn. Ami még meglepő volt, hogy pattanàs utàni seb rajtam ilyen gyorsan még nem gyógyult. Kàr, hogy nem egy olcsó darab. Szívesen hasznàlnàm rendszeresen.