Csipke1

Regisztráció dátuma: 2018. május 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. május 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Syoss Brow Tint Tartós Szemöldökfesték

Syoss Brow Tint Tartós Szemöldökfesték
2021. június 9.
(!)

Tesztelésre kaptam, amit ezúton is nagyon köszönök (és amitől természetesen független a véleményem)! Számtalan szemöldökfestéket kipróbáltam már,a legtartósabb is egy hét után bőven kopott, halványodott. A bőrt tartósan eddig nekem semmi sem fogta be,így erről le is mondtam (ez is rövid időre festi csak be azt, de ez nálam már nem is cél). Viszont a szemöldökszálakat eszméletlenül tartósan megfogja!Ma két hete, hogy befestettem és még mindig tart!A legvilágosabb árnyalat van meg, igaz, kb. 15 percet volt fent, de gyönyörű lett a végeredmény. Ahogyan számolgattam, csak egy kicsivel drágább ez a szett, mint mindent külön-külön beszerezni a fodrász kellékesnél. Ezt viszont kompenzálja, hogy dupla annyi ideig tart.
Nálam egyelőre megkapja az 5*-ot, ha a későbbiekben bármi változna, update-elek. :)

Essence Nail Art Körömbélyegző Készlet

Essence Nail Art Körömbélyegző Készlet
2018. december 26.

Amíg magamnak készítettem el a manikűrömet,addig teljes mértékben meg voltam elégedve vele.Ár-érték arányban tökéletesen megfelelt.

Maybelline Color Tattoo Géles Szemhéjfesték

Maybelline Color Tattoo Géles Szemhéjfesték
2018. december 26.

A Pink Gold árnyalat volt,ami levett a lábamról.Azóta már majdnem az üvegcse alján járok,ami nálam hatalmas szó, hiszen régebben elképzelni sem tudtam volna hasonló terméket a szemhéjamon. Tartottam tőle, hogy összegyűlik majd az apróbb ráncokban,de a márka most sem okozott csalódást,és megkedveltette velem ezt a fajta formulát is.