csipkeorsika

Regisztráció dátuma: 2012. október 27.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. október 27.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Yves Rocher Monoi de Tahiti Precious Dry Oil

Yves Rocher Monoi de Tahiti Precious Dry Oil
2018. július 4.

Ez az olaj egy csoda! A parfümöt is imádom a szeriabol, nekem ez az illat maga a nyár illata! Nekem nem naptej, inkább meleg nyári napsugarak es virágok édes illata :) a nagy hőségben sem sok ez az olaj, nem fénylik, de csillamporos, ami egész sokáig a helyen marad. Az illata pedig meg tovabb. Szerintem erosebb es tartósabb az illata a parfümnél, de a ketto együtt az igazi! :)

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2018. február 9.

Ez a szérum zseniális! Így mutatja meg egy márka, hogy minden flanc nélkül is lehet jo termeket csinalni! Csak a hatóanyag es semmi mas, abból viszont annyi, hogy a régóta problémás bőröm hónapok óta sima, egységes es semmi bőrhiba! Olyan szép lett rendszeres napi használat mellett a bőröm, hogy mar ki is merek hagyni napokat es kétnaponta használom, az eredmény változatlan! Lehet eljutok majd oda, hogy meg ritkábban lesz ra szükség, de egyre gazdaságosabbnak látom! :) csak ajánlani tudom!

The Body Shop Vanilla Pumpkin Tusfürdő

The Body Shop Vanilla Pumpkin Tusfürdő
2017. november 8.

Annyira sűrű ez a tusfurdo mintha sűrű puding lenne, es az illata is olyan :) vanília puding! Egyébként imádom, de nem tartós az illata, tusfurdo kent pedig ugyanannyit tud mint bármelyik krém tusfurdo!