cskat

Regisztráció dátuma: 2019. február 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. február 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Maybelline Browdrama Pomade Crayon Szemöldök Ceruza

Maybelline Browdrama Pomade Crayon Szemöldök Ceruza
2021. február 21.

Megtalaltam a fiok hatuljaban es elfelejtve h szemoldokre valo csak gyors szemshadowkent feldobtam. Es az eredmeny 15 masodperces munkaval tokeletes. Lagy barna shadow, konnyen eldolgozhato, termeszetes es nem ul be a szemrancba. Most emiatt keresem ujra.

Paula's Choice Defense Essential Glow Moisturizer SPF30

Paula's Choice Defense Essential Glow Moisturizer SPF30
2020. november 23.

Most szeretnem ujravenni, de egyelore hianycikk itthon :(.
A biotherm hidratalom fole hasznalom foleg osszel es telen, de lenyegeben nalam kivaltja a makeup igenyt (mondjuk amugyis a termeszetes bor hive vagyok). Szep pezsgo szinu fenyt ad, nagyon kellemes az allaga es mivel kulon hidratalo fole hasznalom keves is eleg belole es sokaig kitart. Szuper termek.

L'Oréal Professionnel Majirel Cool Cover Hajfesték

L'Oréal Professionnel Majirel Cool Cover Hajfesték
2019. augusztus 9.

7-es és 7.1-eset vettem 6%os oxival. Mivel korábban nagyon befürödtem a szőkített tincseimen (a sima majirel 7.1 ash tonussal bezöldült) ezért most először a sima 7-eset tettem rá. Nagyon vékonyszálú, de sűrű hajam van, alapból 5-ös barna, néhány első tincsben teljesen ősz. A korábban szőkített részek nem túl puhák most festés után (meglátjuk hogy néhány pakolás után rendbejön -e), de a szűz rész selymes és nem sérült. Arra figyelni kell, hogy a szőkített rész nagyon felveszi a festéket és sötétebb, illetve kicsit vörösesebb is lett. Szóval majd egy zöld samponnal vagy kék pakolással megpróbálom kicsit tompítani, de előbb megnézem hogyan kopik (mivel olvasom hogy azért mindenkinek erős lett elsőre). A szűz haj részen csodálatos természetes középbarna szine lett. Legközelebb a tőfestésnél megpróbálom a 7.1-est és óvatosan lehúzom a többire. Remélem megtalálom azt a színt, amit megint évekig használhatok majd.
A középszőke elnevezés azért csalóka, ez egy kellemes középbarna szin (legalábbis elsőre), de még ennél világosabbat is barnának hívnék, ezért a 4 pont. Viszont az az érdekes, hogy a bolti színmintához köze sincs az eredménynek, amire fel voltam készülve (sokkal melegebb, csokibarna). Az alábbi oldalon található fotó (7-es) tökéletesen visszaadja azt, ami most a fejemen van.
Az ősztakarása nem 100%-os, de nem is zavaró, ad egy kis dimenziót a hajnak. Lehet, hogy létezik 7N alapszín erősebb takaráshoz, amit bele kell keverni sok ősz esetén, még nem néztem utána.

Szóval szókített és erősen kezelt hajra nem ajánlom, de szűz hajra nekem bevált.

UPDATE: A szőkített tincsek kis ápolás (festett hajra való kerastase pakolás, fanola balzsam) után teljesen regenerálódtak, szóval ez a rész pipa. A szín is fakult (szerencsére) és egy kék samponnal a vöröses/rezes fényt is kordában tudom tartani. Legközelebb 7.1-es teszt, mert azért a szinezett samponok kicsit szárítják a hajat, szóval nem lehet tulzásba vinni. A "cool" hatást nem igazán tudom összevetni a sima majirel festékkel, illetve remélem, hogy a 7.1-es színnél majd jobban érvényesül. MIndenesetre a 7-es szép természetes színű most 2-3 hajmosás után. Továbbra is merem ajánlani.