Csobanka

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Floren Csokoládés Krémtusfürdő

Floren Csokoládés Krémtusfürdő
2020. május 26.

Több csokis tusfürdőt is kipróbáltam és nekem ez jött be a legjobban. A palmolive-osat is veri, mert ennél legalább lehet érezni, hogy tisztít is.

Frissítés: Nagyon szerettem régebben ezt a terméket. Pár hónapja újra használom, azóta ekcémás lett a bőröm és ugye kicsit meg is öregedtem.

Mostani kozmetikai termék tudásommal azt mondom, hogy nagyon király, hogy van benne természetes összetevő (a többi tusiban is!), jó az illata de nagyon örülnék ha mellőznék a pirossal jelölt tartósítókat. Minimálisan jobban szárít mint a natúr szappanok.

Egy szó mint, száz, árérték arányban nagyon jó, magasan veri a német drogériás saját márkás versenytársakat.

Magister Products BioRio Lipid Up Balzsam

Magister Products BioRio Lipid Up Balzsam
2020. május 26.

Kellemes érzés intim szőrtelenítés után (sajnos nekem elég kisebesedő ott a bőr és a szőrtelenítést különösen nem szereti) és az ekcémás lábaimra is kellemes, kb egy hete használom de nem érzem, hogy csodaszer lenne, viszont ha tartós használat mellett elmúlik az ekcémám és erősödik intim területeken a bőröm, akkor felcsillagozom még.

Magister Products Honeyblond Hajkondicionáló Balzsam

Magister Products Honeyblond Hajkondicionáló Balzsam
2020. május 14.

Ma este próbáltam először. Érdemes fejjel lefelé állítani a krémet. Már több mint egy hónapja követem az sls- és szilikon mentes hajápolást. Eddig egy német natúr márkát használtam (az első 3 összetevőben van az alkohol és a szójaolaj), ami igen csak szárított. Ahogy láttam ezt a magisteres terméket, rögtön meg is rendeltem (kicsit több mint egy hét múlva), pedig ki is próbálhattam. Nekem festett szőke hajam van ráadásul a PCOS miatt a szerkezete már évek óta katasztrófa. Ez a balzsam nagyon puhává, kifésülhetővé varázsolta a tincseimet. Ha lesz további tapasztalatom majd frissítek. Addig is ajánlom, már csak az illatorgia miatt is, mert isteni gumicukor illata van (,főleg a Yamuna szőlőmagolajos samponjával, aminek az illata a legédesebb kék szőlőre emlékeztet).

Frissítés: én azt tapasztaltam, hogy változtattak az állagán, hígabb lett, már nem annyira tápláló vagy csak más minőségűek lettek az összetevők, ezért -1 pont.