Csobanka

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Jimjams Serum Line Pigmentfoltok Elleni C-Vitamin Szérum

Jimjams Serum Line Pigmentfoltok Elleni C-Vitamin Szérum
2023. október 19.

arcomon a visanne nevű horror készítmény 2-3 éves szedésének eredményét: barna sebhelyeket viselek, emellett már ráncosodom és a pórusaim is nagyobbak, mint az átlagnak. reménytelenek nyugalmával vettem meg a szérumot, felkeltette az érdeklődésemet, mert korábban, zsíros bőrrel szerettem a márka fekete szappanját, az ára 1700 forint volt, ami hihetetlenül olcsó és antipigmentes, ami jól jönne... legnagyobb meglepetésemre tényleg látok javulást, mellette az elynes napkrémemet is tudom használni (azaz rajta), nem kemodogén (mert nálam elég sok minden), nem zsírosít és cseppet sem irritál, dacára, hogy van benne vmi minimális alkohol, nekem csodaszer, és örülök, hogy magyar termék és jó árban is van, végre búcsút inthetek a g&g és az almostos szérumoknak, amik az én egyre szűkülő pénzügyi keretem mellett még inkább fájóan drágulnak

Tihanyi Levendula Manufaktúra Levendula-Jázmin EDP

Tihanyi Levendula Manufaktúra Levendula-Jázmin EDP
2023. október 19.

Egy 7,5ml-es minit vettem. Púderes-jázminos az illata, enyhén lehet érezni a levendulát, kicsit idősebb lehet a korosztály, én 31 vagyok, akinek ezt szánták de nekem tetszik, szerintem meg fogom venni a nagyobbat. Egész tartós, nem érzem rajta, hogy nyuszi-parfüm lenne, mint a dm-es parfümökön, szóval nekem nem tűnik gagyinak. Amúgy én sem rajongok a vintázs dolgokért, lehetne kicsit magyarosabb art deco a stiló de még elmegy... Ha hosszabban használom majd jövök átértékelni.

Giorgio Armani My Way EDP

Giorgio Armani My Way EDP
2023. október 19.

párszor illatoltam a douglasban mire megvettem. az illat intenzív de sajnos nem tartós, eleinte nagyon tetszett de aztán nehézkesnek éreztem, pont, hogy nem adta azt a gyümölcsös-virágos valamit, amire szükségem lett volna, volt már egy másik armani parfümöm, ami megszünt, annak az eau de toilet verziója is tartósabb volt, mint ennek a parfüm :( már vártam, hogy kifogyjon az 50ml