Csobanka

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Alverde Szilárd Sampon Kókusz Illattal

Alverde Szilárd Sampon Kókusz Illattal
2019. október 15.

Meglepően jó, bár nem szulfát mentes de nincs benne szilikon és ecetes víz nélkül is jó a használata. Az ára miatt nem veszem újra de tényleg ajánlom kipróbálásra - ajándékba kaptam és ódzkokdtam tőle de most már szeretjük egymást. Nekem szerintem ez segített a korpás állapotomon.

FRISSíTÉS: sajnos nagyon zsírososdott tőle a hajam :( szerintem nem fogom többet használni de elteszem hátha szükség lesz rá. Egy napot sem lehetett vele kibírni, majd megpróbálom ecettel, hátha az segít rajta, de most egy darabig nem szeretném látni.

Olivia Pálmarózsa-Narancs Dezodor

Olivia Pálmarózsa-Narancs Dezodor
2019. szeptember 30.

Az illata nagyon finom, kellemes, szinte rögtön el is tűnik, amit én bánok, viszont nem fog semmilyen parfüm illatot elnyomni. Könnyen kenhető, nem okoz irritációt. Sajnos nem csak az illata nem tartós de a hatása sem, este ha edzeni megyek és napközben nem újítom meg, bizony igencsak érezhetővé válik az izomszag... Maradok a tégelyesnél, az kicsit irritál de 100%-os a megbízhatósága izzadságszag ellen.

HappySkin Díva Hyaluronsavas Arcszérum Bio Csipkebogyó Olajjal

HappySkin Díva Hyaluronsavas Arcszérum Bio Csipkebogyó Olajjal
2019. szeptember 27.

2*2 ml mintát kaptam és nagyon tetszik. Sikerült leégnem szoliban és kb 6 otthoni krémet kipróbáltam már mire ezt elővettem és ez volt a legjobb, segített a hámlás visszaszorításában, tényleg feltöltöttnek érzem az arcom és a maybellin 24 órás super stay alapozója is szépen terül ezen, mondjuk fölé használok napkrémet is de jól feltölti a ráncokat, ami az említett alapozó mellett elég hangsúlyosak. Az ára borsos de valószínűleg be fogom szerezni a következő hónapokban. Este pedig krém alá használtam mert amúgy kicsit csúszós, tehát kell egyfajta szárazság hozzá.