csoki

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Zuii Organic Folyékony Alapozó

Zuii Organic Folyékony Alapozó
2015. február 12.

Az alapozónak szép összetevői vannak, nem irritálja még az érzékeny bőrt sem, enyhén hidratáló hatást is észrevettem.

Kevés a színárnyalat, még élőben is nehéz kiválasztani a neked megfelelőt, webshopon keresztül szerintem lehetetlen próbálkozás! Felvitel után egyébként kicsit igazodik a bőr színéhez.

A fedő hatása nem túl nagy szám, csak közepes. Pattanásokat, bőrhibákat nem tűntet el, inkább csak tompít. Ha keveset viszek fel, akkor inkább csak BB krém hatása van. Ha azt akarom, hogy jobban fedjen és többet viszek fel, akkor pedig látszik, hogy alapozó van rajtam, és úgy megül a ráncokban, kiemeli őket.

Több ismerősömnek is van, és akinek nincsenek nagyobb bőrhibái, pattanásai, annak elég csak kis mennyiségben felvinni és úgy szép, üde, egyenletes hatást biztosít, ők tökéletesen elégedettek vele. Az arcát senkinek sem irritálja és senkinek sem jönnek ki pattanások tőle, még a hiperérzékeny bőrűeknek sem.

Zuii Flora Foundation Ivory Alapozó

Zuii Flora Foundation Ivory Alapozó
2015. február 12.

A színpaletta számomra nem elég nagy, nehéz rendesen belőni a megfelelő árnyalatot. Bár felvitel után 10-20 perccel kicsit jobban igazodik a bőr tónusához. Webáruházon keresztül ne rendeljen úgy senki, hogy élőben nem próbálja ki a színt, mert könnyű mellényúlni.

Nekem alapvetőleg száraz bőröm van, és arra nem is nagyon jó ez a púder, úgy ráül az ember bőrére. Viszont zsíros bőrűeknek valószínűleg pont hogy kedvező hatású.

Akinek tág pórusai vannak, semmiképp se ilyen púdert vegyen, mert nagyon kiemeli a pórusokat, hanem folyékony alapozót.

Az összetétele szép, de nagyon drága, a fedése enyhe/ közepes.

Khadi Kiegyensúlyozó Hajolaj

Khadi Kiegyensúlyozó Hajolaj
2015. február 12.

A hajolaj illata elég jellegzetes, erős, gyógynövény illat, ami nekem és férjemnek is tetszik, de elképzelhetőnek tartom, hogy valakit idegesít.

Az ára szerintem borsos, de nem kell belőle túl sok.

A férjem és én is használjuk, így mindkettőnk tapasztalatát le tudom írni. Nekem enyhén korpásodó, száraz hajam van, és általában 5 naponta szoktam hajat mosni, mert addigra bezsírosodik, lelapul... Ez a hajolaj olyan jól beszabályozza a faggyútermelést, hogy több, mint egy hét után sem zsírosodik vagy lapul a hajam, akár 10 napot is kibírok hajmosás nélkül, még így sapka szezonban is. A korpa egyenlőre még nem teljesen múlt el, de javul a helyzet. Ami kellemes meglepetés volt számomra, hogy a hajhullásom jelentősen alábbhagyott, már az első használat után, pedig nem is emiatt kezdtem el használni.

A férjemnek könnyen zsírosodó, makacsul korpás, erősen viszkető fejbőre van. Szóval ezen a terepen aztán bizonyíthatna a termék. Javulást észlelünk, de egyenlőre még nem értünk el akkora sikert, mint reméltük. A javulás annyi, hogy nem hajmosás utáni másnap, hanem egy nappal később kezd el viszketni és zsírosodni a fejbőre, haja. Ezért kap a termék csak 4 pontot. Ha mire elfogy a flakon, tovább javul a helyzet, akkor újrapontozom.

3 ÖSSZETEVŐ

Quaternium-33 EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott