csokikrém

Regisztráció dátuma: 2014. február 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. február 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: -

Neogranormon Baba Védőkrém

Neogranormon Baba Védőkrém
2014. július 2.

Arcra még nem próbáltam, csak babapopóra. A tubusos Neogranormon kenőcshöz képest eléggé folyós, lágy krém ez. (Nekem nem mintám van.) Könnyen kenhető. Normál esetben elég ezt felkenni pelenkázáskor, de amikor "helyzet" van (kipirosodik a popó), akkor a tubusos változatért nyúlok - ami egyébként gyógyszernek van minősítve.

Garnier Natural Kids Sárgabarack és Pamutvirág Sampon

Garnier Natural Kids Sárgabarack és Pamutvirág Sampon
2014. március 26.

Meg kell védenem ezt a sampont. Ahogy a neve is mutatja, ezt alapvetően gyerekeknek szánta a Garnier. A gyerek buksija sokkal kisebb mint a felnőtté tehát elteve kevesebb kell belőle, az a mennyiség meg nem folyik ki a tenyérből. Gyanítom, hogy a felnőtt hajat az az összetevő zsírosítja, ami a könnyű kifésülhetőségért felel. A gyerekek haja viszont egyáltalàn nem zsírosodik a pubertás kor előtt. Bevallom én magamon nem próbáltam, a 6 éves lányom használja. Eddig még nem visított hogy csípné a szemét. Lemosás után nem "csikorog" a haja, valami kis csúszós réteg marad rajta, ettől valóban könnyen kifésülhető a váll alattig érő haja. Száradás után viszont semmi zsírosság nem látszik a haján, szép és puha. Az illata ekkor már kevésbé érezhető. Mindent egybevetve aki a gyermekének keres sampont ezzel nem nyúl mellé.

Balea Folyékony Krémszappan Olívia és Citromfű

Balea Folyékony Krémszappan Olívia és Citromfű
2014. március 26.

Megszokott balea minőség (ami nálam átlagosat jelent), viszont az illatát nagyon eltalálták. Az ára is kellemes.

2 ÖSSZETEVŐ

Lac EWG Kockázat: EWG Adat: közepes