Best of Beauty 2019

csokilany

Regisztráció dátuma: 2012. június 11.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. június 11.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Avon Mark Magix Szemfestékalapozó

Avon Mark Magix Szemfestékalapozó
2019. április 22.

Univerzális színe van, szépen eloszlatható a szemhéjon és csak nagyon kevés kell belőle. Enélkül már nem teszek fel sem szemhéjpúdert, sem ceruzavonalat sem, mert enélkül 1-2 órán belül összecsomódosnak. Ezzel az alappal viszont estére is ugyanúgy néz ki a szemsminkem, ahogy reggel feltettem. Az üvegcsével még nem tapasztaltam problémát, de szerintem egy kicsi ecsettel megoldható lesz.

Avon True Matt Hatású Ajakrúzs

Avon True Matt Hatású Ajakrúzs
2019. április 22.

Pure Pink, Peach Flatters árnyalatokból volt mintám. Eddig nem próbáltam semmilyen matt rúzst, gondoltam az egyik legnépszerűbbel kezdem, de ez is elvette a kedvem attól, hogy más matt rúzsokkal kísérletezzem. Mindkét árnyalat nagyon kiszárította az ajkaimat (pedig aláhidratáltam), és egyenetlenül kezdett kopni egy-két óra után, totál hülyén néztem ki. Csak annak örültem, hogy nem a normál kiszerelésben vettem meg. Így nem fájt annyira, néhány próba után kidobni.

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Hidratáló Arckrém

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Hidratáló Arckrém
2019. április 22.

Törzsvásárlóként mindig akciósan veszem, de a teljes árat is kifizetném érte. Nyugtat, hidratál, tökéletesen beszívódik, nem okoz pattanásokat. Zsíros bőröm van, de egyáltalán nem ragad ettől a krémtől. Olyan "egyszerű" kis krém, de mindent tud, amit egy arcápolótól elvár az ember lánya. Nagyon szépen lehet rá sminkelni is. Már többször újravettem.