csokilany

Regisztráció dátuma: 2012. június 11.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. június 11.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Garnier Skin Naturals Hyaluronic Aloe Foam

Garnier Skin Naturals Hyaluronic Aloe Foam
2021. július 23.

Kicsit nehézkesnek érzem felhabosítani, de egyébként jól működik. Tiszta és egyenletes tónusú lesz tőle a bőröm, de kicsit szárítja is. A szemem tényleg csípi, de végülis ez elkerülhető probléma. Nagyon kevés kell belőle, szerintem ez a tubus kb. fél évig elég lesz. Addigra majd még meglátom, hogy lesz-e kedvem újravenni.

Schauma Multi Repair 6 Sampon

Schauma Multi Repair 6 Sampon
2021. július 23.

Száraz, hullámos, vastag szálú hajam van, már elég sokféle árkategóriájú sampont próbáltam. Ez a sampon ár-érték arányban tökéletes, sőt, megkockáztatom, hogy még a drágábbak sem jobbak ennél. Puha, könnyű, tiszta és selymes lesz tőle a hajam, nem zsírosodik gyorsan újra. Könnyen habzik, kiadós, kevés is elég belőle és nem szárít. Néha használok utána balzsamot vagy hajpakolást, de tulajdonképpen anélkül is szép a hajam.
Tulajdonképpen maga a termék tökéletes. Még jobb lenne, ha valamilyen környezetbarát csomagolásban, esetleg utántölthetőnek tudnák forgalmazni.

Yves Rocher Frissítő Arctisztító Zselé

Yves Rocher Frissítő Arctisztító Zselé
2021. június 16.

Nem rossz termék, egy egyszerű tisztító, szerintem normál bőrre, de nem csodaszer. Akinek nincs különösebb problémája, annak tökéletes lehet. Amikor megvettem, kicsit drágának tartottam, de nagyon sokáig elég volt. (Talán 4 hónap, ha jól számolom, és reggelente és esténként is rendszeresen használtam.) A pumpája szuper praktikus. Finom friss érzetű a bőr használat után, engem csak picit szárított.
Az én bőrömet a maszkhordás sajnos nagyon megviseli, kipattog, begyullad stb. szóval egyelőre próbálok inkább olyan arctisztítóra váltani, ami ezeken is segíthet. Ha már teljesen elfelejthetjük a maszkot, akkor lehet, hogy visszatérek ehhez.