csontosmeggymag

Regisztráció dátuma: 2013. december 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. december 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Maybelline Colorama Körömlakk

Maybelline Colorama Körömlakk
2017. március 5.

Életem LEGROSSZABB körömlakkja. HÓNAPOKIG TARTOTT MEGSZABADULNI TŐLE!! Színkódot sajnos nem látok az üvegen, a vonalkód mellett szerepel egy 654-es, talán azaz. Egy kék, enyhén türkiz beütésű körömlakkról van szó. Még szeptemberben vettem és nagy serényen kezem-lábam kipingáltam vele és A KÖRMÖM BESZÍVTA A SZÍNÉT. Egészséges körmöm van, mindig élénk színekkel festem és ilyen eddig sosem fordult elő. Próbálkoztam többféle lemosóval, dörzsöltem az ujjaimat citrommal de akár sósavba is márthattam volna a kezemet, semmi nem vált be. Úgy nézett ki a csupasz körmöm, mintha az összes kékes-zöld GOMBÁS LENNE. Kénytelen voltam sötét színekkel festeni a kézujjaimat, amíg az teljesen le nem nőtt, a lábujjaimat pedig kíméltem, úgyis tél volt, a nagylábujjamat leszámítva a többi ujjamról pár hónap alatt lenőtt a zöldeskék árnyalat de a nagynak egy fél év sem volt elég.
Jógán mostanáig dugdostam a lábamat mert féltem azt hiszik gombás a körmöm pedig nem, csak fél éve rossz körömlakkot vásároltam. Köszönöm Maybelline!

Isana Violet Passion Tusfürdő

Isana Violet Passion Tusfürdő
2016. szeptember 25.

Soha nem adtam még egy csillagot. És soha nem szagoltam még izzadságszagú tusfürdőt. Ezidáig! Nem akartam hinni az orromnak. Első, második sőt még sokadik alkalommal sem. Húgom vette ezt a terméket és próbáltam hozzászokni, hogy ne tömjem a polcot feleslegesen még egy tubus tusfürdővel de nem bírtam tovább. Tesómnak semmi baja vele, de engem egyszerűen kiráz a hideg. Izzadtság szaga van!!!

Lovely Volume Booster Szempillaspirál

Lovely Volume Booster Szempillaspirál
2016. január 11.

Olyan, mintha semmi anyagot nem venne fel a kefe. Mintha üres lenne atubus vagy valaki előttem kiszárította volna. Pedig milyen rafináltnak hiszem magam azzal, hogy mindig a leghátsó terméket teszem a kosaramba... Kár volt megcsalnom a sárga lovelymat. Azért kap ez a kis szerencsétlen két csillagot, mert nem csinált semmit. Az egy csillag akkor jár, ha még ront is rajtam.