Csucsi08

Regisztráció dátuma: 2013. április 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. április 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Naava Skin Harmony Üde Tekintet Szemkörnyékápoló

Naava Skin Harmony Üde Tekintet Szemkörnyékápoló
(!)

2019.08.06.Tesztelésre kaptam. Immár több hete van szerencsém használni ezt a szemkörnyék ápolót. Reggel és este is csak ezt kenem fel, hogy reális képet kaphassak. Állagra egy nagyon kellemes, fehér krém. Könnyedén beszívódik, még akkor is, ha kicsit többet oszlatok el. Az adagoló pumpájával precízen lehet kis mennyiséget is kinyomni. Én érzékeny vagyok az illatanyagokra, ennek a terméknek is van egy kis illata, de enyhe, kellemes, és hamar el is illan. Semmilyen negatív reakciót nem tapasztaltam.
Összességében elégedett vagyok a krémmel. Kissé sokallom az árát, így nem valószínű, hogy újra venném. Azonban a kiszerelése igen tetemes mennyiség.
Sajnos a szemkörnyékem ekcémára hajlamos, ami mindig előjön időről időre, bármilyen szemkörnyék ápolót is használjak, ez nála sem volt másképp.
De úgy vélem tökéletesen ellátja azt, ami funkciója. Puhítja és hidratálja a szemkörnyék bőrét.

2021.02.02.
UPDATE
Nagyon megszerettem. Újravevős termék lett :)

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30
2021. február 2.

Két mintát vásároltam belőle, hogy kipróbáljam mennyire válna be.
Az első ami feltűnt, hogy egyáltalán nem ad matt finisht, de mivel gyakorlatilag e mellett szükségtelen plusz hidratálót felkennem, így ez nálam rendben van. Könnyű eloszlatni, és kellemes az érzete. Nagyon-nagyon enyhe színe van, erre én azért felkenem a szokásos BB krémemet.
Azonban, ha nagyon letisztulna az arcbőröm, akár azt is el tudnám képzelni, hogy erre már csak egy kis púdert tegyek, és indulhat a nap. Főleg nyáron, amikor minden plusz réteg csak fullaszt.
Ez a két minta, nekem azért kivitt pár napot, és bőröm elég jól tolerálta szerencsére. Szerettem viselni.
Jelenleg van egy koreai fényvédő, amit használok, illetve ez a termék borzasztóan drága is, de egyszer szeretnék majd beruházni rá.

2021.02.02.
UPDATE: Eddig koreai fényvédőim voltak, de amiket kedveltem, már alig tudtam megvásárolni, vagy nem volt kapható, vagy felvitték brutálisan az árát.
Mindeközben megvásároltam ezt a terméket is teljes kiszerelésben, amit hébe-hóba használtam, mert annyira drága :D
Aztán mikor kifogytam a korai cuccokból, akkor előtérbe került. Nem viselek erős sminket, de ha akarnék is jól lehet rá sminkelni. Télen e felé maximum BB krémet és púdert teszek fel. Az enyhe színezettség nagyon jó benne, nyáron tökéletesen elég a bőrömnek és egyben el van intézve a fényvédelem és a bőröm egységesítése. Egyelőre nagy szerelem!

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb
2021. február 2.

Már a harmadik üveg van a tulajdonomban, de egyiket sem tudtam elhasználni teljesen. Mivel többféle (esti és reggeli) rutint követek, és nem is minden terméket lehet csak úgy egymás után pakolgatni, így alig tudtam az üveg feléig eljutni. Mindegyiket azért kellett kidobnom, mert szaga lett és beopálosodott :( Nagyon sajnáltam! Nem írják, hogy hűtőben kellene tartani. Kedvelném, de lehet ki fogom próbálni az Ordinaryt, hátha az tovább bírja nálam.

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ