Csucsi08

Regisztráció dátuma: 2013. április 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. április 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Naava Skin Harmony Üde Tekintet Szemkörnyékápoló

Naava Skin Harmony Üde Tekintet Szemkörnyékápoló
2019. augusztus 6.
(!)

Tesztelésre kaptam. Immár több hete van szerencsém használni ezt a szemkörnyék ápolót. Reggel és este is csak ezt kenem fel, hogy reális képet kaphassak. Állagra egy nagyon kellemes, fehér krém. Könnyedén beszívódik, még akkor is, ha kicsit többet oszlatok el. Az adagoló pumpájával precízen lehet kis mennyiséget is kinyomni. Én érzékeny vagyok az illatanyagokra, ennek a terméknek is van egy kis illata, de enyhe, kellemes, és hamar el is illan. Semmilyen negatív reakciót nem tapasztaltam.
Összességében elégedett vagyok a krémmel. Kissé sokallom az árát, így nem valószínű, hogy újra venném. Azonban a kiszerelése igen tetemes mennyiség.
Sajnos a szemkörnyékem ekcémára hajlamos, ami mindig előjön időről időre, bármilyen szemkörnyék ápolót is használjak, ez nála sem volt másképp.
De úgy vélem tökéletesen ellátja azt, ami funkciója. Puhítja és hidratálja a szemkörnyék bőrét.

Carmex Gránátalmás Ajakápoló Stift SPF15

Carmex Gránátalmás Ajakápoló Stift SPF15
2019. május 27.

KM box-ból. Sajnos csak idén jutottam el odáig, hogy végre megismerhessem és kipróbálhassam a Carmex ajakápolóját. És már most bánok minden napot, amit nélküle töltöttem el. Ez a verzió is ugyanolyan hatásos, csupán más az illata. Ő is nagy kedvenc lesz :)

Aromax Argánolaj

Aromax Argánolaj
2019. május 27.

KM box-ból volt hozzá szerencsém. Még nem volt sosem ilyen olajam, de már terveztem kipróbálni. Természetesen még hosszú távú hatását nem tudom elmondani. De már kipróbáltam, elsősorban fürdés után keverem ligetszépe olajjal és a még a vizes bőrömbe masszírozom be. Illetve hajvégápoló olajként is alkalmaztam már, de lehet, hogy ahhoz is keverni fogom a saját olajammal vegyítve. Biztosan nagyon hasznos lesz :)

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ