Csucsi08

Regisztráció dátuma: 2013. április 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. április 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+
2019. április 20.

Meg volt már a mindennapi rutinom, de az újdonságoknak nagyon nehéz ellenállni. Főleg, hogy tetszett, amit ígért, és sok volt a pozitív vélemény is.
Első alakalommal feltéve borzasztó volt, úgy elment a kedvem, hogy fel is tettem eladásra. Mivel pár nap alatt senki sem érdeklődött iránta, gondoltam adok neki még esélyt, és inkább tesztelgetem. Őszintén szólva eddig még egyszer sem sikerült normálisan az arcomra kennem. Semmilyen termékemmel nem akar együttműködni, próbáltam nappali arckrémre, primerre, még más fizikai fényvédőre is feltenni, de mindennel kukacosodik és csúnyán beleül a pórusaimba. Ilyet még más termékemmel nem tapasztaltam. Talán egyedül a másik fényvédőm felé kenve volt elviselhető az összkép, de ha fényvédő felé teszem fel, akkor minek is vásárolnék ilyen terméket... A színe pedig nagyon sárga! Nekem viszont mindig mindenből a legvilágosabb kell, így nem is volt kérdés, hogy ezt az árnyalatot válasszam.
Semmiféleképp sem újravevős, illetve örülök, ha nagy nehezen ezt el fogom használni. Nagyon nagyon sajnálom, hogy ennyire nem jövünk ki egymással :(
De mindenképpen hozzátenném, hogy nagyon kedvelem a Bioderma márkát, és a termékeit!

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG
2019. április 12.

Nem is tudom, hogy vagyunk egymással. Használgatom reggelente, de nem annyira érzem a hatását. Arra feltétlenül vigyázni kell, nehogy szembe kerüljön, mert borzasztóan csíp. Én minden használat után még szemkörnyékápolót is használok, mert sosem tudom eléggé aláhidratálni a szemem a korrektorhoz. El fogom használni, de újra venni nem fogom. Aztán majd kiderül, hogy a hiányát meg fogom-e érezni.

The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion

The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion
2019. április 12.

Először kicsit elrontottam a dolgot, mert bár az egyiket reggel, a másikat este, de egy napon kezdtem el használni a C-vitaminnal. Volt is gond, nem kicsit. Tele lettem apró göbökkel az arcomon :(
Aztán ezt elhagytam pár hétre. Lassan hozzászoktattam a bőrömet a C-vitaminos szérumhoz. Majd lassan ezt is bevezettem, és még a mai napig csak 3-4 naponta alkalmazom. De most szeretném majd gyakrabban alkalmazni, mert már egyre jobban reagál rá a bőröm. Ha elfogyna ez az üveg (ami egyébként roppant lassan fogy), szeretnék idővel egy magasabb hatóanyag tartalmút kipróbálni.
Bár addigra lehet, hogy pont majd egy kisbaba közbeszól :) Majd még kiderül. Azoknak akik nem tudnák, terhesség idején nem szabad retinolt használni!

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ