Csucsu

Regisztráció dátuma: 2013. január 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. január 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Catrice Szemöldökceruza

Catrice Szemöldökceruza
2016. július 10.

IMÁDOM! Pár napja használom, de már most nagy a szerelem :) Spontán került a bevásárló kosaramba, szemöldök ceruzát kerestem ugyanis (eddig nem ceruzát használtam szemöldök igazítás céljából). Könnyű használni, gyönyörű szemöldököt lehet vele pingálni. Ajánlom mindenkinek! :)

MAC Rúzs

MAC Rúzs
2016. február 3.

Tárházamban fellelhető a Viva Glam 1,3, Honeylove, Diva, VG Rihanna...egytől-egyig imádom őket, gyönyörű és különleges színekben kapható, csodarúzsok :) Szárítanak pammparamm, de mindenért kárpótol a szépségük. :)

Lányok! Nagy dilemmában vagyok...közeleg a szülinapom így ajándékként beszerezhetek egy-két Mac rúzst...mit tudnátok ajánlani? Világos bőr, kék szem, sötétebb barna haj. Ruby woo majdnem biztos, de nem tudok dönteni a Mehr és a Ravishing nevű árnyalat között :/ De ha egyéb tippetek van, azt is várom :) Köszönöm :)

Paris Berlin Le Fluide Alapozó

Paris Berlin Le Fluide Alapozó
2016. január 1.

Nem szeretném túl hamar elkiabálni a dolgot, hisz csak pár napja tudhatom magaménak, de egyenlőre úgy tűnik, hogy megtaláltam AZ alapozót. Tény, hogy alá kell hidratálni, mert ha nem teszi az ember lánya, akkor bizony kiemeli a száraz részeket, viszont gyönyörűen fed, tartós, nem maszkos és a bőrszínemhez eddig legjobban passzoló alapozóm. Számomra a legnagyobb bibije a szaga...az szörnyű, de felkenés után elillan. Szumma szummárum...remek kis alapozó,majdnem tökéletes, egy baj van vele a szaga, de ezért nem vonok le pontot :)