Csucsundra

2065 pont

Regisztráció dátuma: 2011. május 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

2065 pont

Regisztráció dátuma: 2011. május 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Dove Repair Therapy Intense Repair Sampon

Dove Repair Therapy Intense Repair Sampon
2019. augusztus 29.

Régen más volt az illata és a hatása is. Ezt is beszippantotta a kényszeres termékfejlesztés, változtatás, ami miatt már nem ugyanaz.

Yves Rocher Tündöklő BB Krém SPF20

Yves Rocher Tündöklő BB Krém SPF20
2018. március 20.

Szerintem a maga nemében hasznos kis alaptermékről van szó. Egyetértek azzal, hogy BB krém esetében valós fedést senki ne várjon, ez a terméktípus nem ezt a célt szolgálja, hanem a bőrkép egységesítését, némi ápolással, hidratálással. 40 éves, száraz, érzékeny bőrömre eddig bevált, bár kicsivel kevesebb illatanyag használatát propagálnám az Yves Rocher arcápolókban, mert feleslegesen irritálhat. A család narancs üveges, pumpás, könnyű textúrájú szérumát használom előtte, nekem az is nagyon hamar felszívódik és együtt így nagyon szép,sima, hidratált, friss ábrázatot eredményeznek a hétköznapokon. :) Én gyorsan, ujjal simán fel tudom hordani és eloszlatni, ebből sincs gond. Ó, és természetesen egy pici átlátszó púdert mindig teszek a fénylő helyekre (L'oreal True Match), ez fixál is és szerintem fontos befejező lépés.
Egyelőre ötös. Közepes, vagy világos árnyalat közötti bőrre alkalmas, hófehérkéken talán kissé túlzottan elsötétedne.

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil
2018. február 26.

Imádtam, az egyik legjobb spirál, amit eddig használtam. Iszonyú dús és hangsúlyos pillák, sűrű legyező, műszempilla hatás és mindez mégis saját..én így szeretem.
DE...és sajnos most jön az ébredés az álomból. Mert 3 hétig használható. Utána száraz, kemény és felhordhatatlanná lesz. Tettem hozzá pár csepp vizet, de nem segít, már nem ugyanaz a látvány.
3 hetente pedig nem fogom újravenni 3-4 ezer forintért.