csudex

Regisztráció dátuma: 2017. június 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. június 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Alapozó SPF15

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Alapozó SPF15
2019. július 8.

Nagyon elégedett vagyok az alapozóval, közel két hét napi használat után. Próbáltam kézzel, ecsettel és szivaccsal is eldolgozni a bőrön, és minden esetben szép természetes végeredményt kaptam. Jelenleg a 01-es árnyalatot használom, ami tökéletesen illik a kicsit fakó arcbőrömhöz. Extra tartós, nálam a nap végéig fennmarad. Primerrel és anélkül is használtam már, de mind két esetben egyformán tartósnak bizonyult. Pumpás kiszerelés, ami számomra igen kedvező, pont annyi mennyiséget kapunk egy-két pumpálásra, amennyivel tökéletesen le lehet fedni a bőrünket. Problémás, érzékeny arcbőröm van, de az alapozó egyáltalán nem okozott irritációt. Amennyiben elfogy, mindenképpen újra fogom venni, lehet több árnyalatban is, hogy keverni tudjam, mert hatalmas a színválaszték a termékhez.

Lancôme La Vie Est Belle EDP

Lancôme La Vie Est Belle EDP
2019. április 23.

Ezzel az illattal úgy voltam, hogy annyira mainstream meg túlhypolt, hogy a kozelebe se megyek. Tavaly kaptam egy kalendariumot, es abba benne volt, akkor probaltam magamon eloszor, nem fogott meg. Aztan megkaptam a nagy normal valtozatot es eljezdtem probalgatni. Rahtam iszonyatosan tartos, a salamon napok utan is erzodik az illat, a hajamban is. Meg mindig nem tudtam hova tenni az illatot, de amikor ezt viseltem mindig megdicsertek az illatom (meg nok is!!!), szoval szepen lassan megszerettem. Valoban tultolt, felkapott illat, nem ez a legeredetibb parfum, de en szeretem magamon, de csak mertekkel 😊

Eucerin Anti-Pigment Nappali Arckrém SPF30

Eucerin Anti-Pigment Nappali Arckrém SPF30
2019. április 11.

Számomra nagyon hatásos volt a termék. Szerintem nyáron számomra alapdarab lesz, de télen is szívesen használom. Nagyon jó állaga van, és igazán hatásos a pigmentfoltok ellen. Szerintem, aki ilyen problémával küzd, az mindenképp próbálja ki.