Csutak

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Avon Naturals Vanília és Szantálfa Testpermet

Avon Naturals Vanília és Szantálfa Testpermet
2020. július 10.

UP: Újra megrendeltem, mert már sehol nem találtam a régebbi üvegemet. Még most is ugyanúgy szeretem az illatát. :) Nyáron, parfüm helyett a legjobb.
Szeretem az édes illatokat télen is, most is...mindig. :) Ennek is finom, elegáns illata van, jobban szeretem, mint a tusfürdős tesóját. A mínusz egy csillag az alkohol miatt van, mert elég erős, de aztán ugye marad az édesség. <333

Avon Senses Precious Shower Oils - Liquid Honey & Gardenia

Avon Senses Precious Shower Oils - Liquid Honey & Gardenia
2020. július 9.

Katalógusban illatolva annyira nem tetszett az illata, viszont mégis megrendeltem, mert nem szeretem mindig ugyanazt használni már. Milyen jól tettem. :) Nagyon kellemes, édes illata van és nem szárít, testápolóznom sem kell a tusolások után. Tőlem megkapja az öt csillagot.

Sandel Arc és Testradír

Sandel Arc és Testradír
2020. július 7.

Az árától majdnem hanyattestem, főleg amennyi terméket kapunk érte, hát imádom. :D Arcra és testre is használtam belőle, pihe-puha bőrt varázsolt és mivel kevesebbet használtam belőle az arcomra (a folyós állaga miatt), nem csípett egyáltalán, ráadásul az illata is finom. Az állaga miatt viszont muszáj vagyok levonni egy csillagot, nagyon nehéz a folyóssága miatt használni.