Cukorbogyii

Regisztráció dátuma: 2015. március 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. március 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Pupa Eyebrow Definition Cream

Pupa Eyebrow Definition Cream
2017. április 18.

T zónában zsírosodik a bőröm és elég nehéz volt olyan terméket találni, ami nem kenődik el rajta a nap folyamán. Mivel mindenki a szemöldök gélekről áradozott, gondoltam én is beruházok egyre és nem bántam meg. Krémes textúrájával egyszerű dolgozni mégis egész nap tart, anélkül hogy megmozdulna az eredeti helyéről, szuper termék . :)

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder
2017. április 18.

Annak ellenére, hogy mindenki dicséri nem jó termék.Körülbelül 2 hete szereztem be, nagy melegben 1 óra után átfényesedik úgy hogy közben matt alapozót használok. Nekem az astor mattitude púdere sokkal jobban bevált. Nem éri meg az árát.

Update: A napokban rájöttem hogy nem ez a púder tehetett a fényes bőrömről hanem a primerem, ami nem végezte jól a dolgát. Az nélkül egész tartós ez a kis termék :)

Catrice Prime And Fine Mattifying Powder Waterproof

Catrice Prime And Fine Mattifying Powder Waterproof
2017. április 18.

Nagy lelkesedéssel vettem meg egy barátnőm ajánlására, mivel mindenki csupa jót mondott róla megvettem. Hááát mit mondjak nem olyan mint ahogy leírták..a matt hatása legjobb esetben is csak 2 órát tart utána a T zónám zsíros lesz. Sminkfixáló használata nélkül maszk hatása van tőle mindegyik alapozómnak és ezek mellé ha már kevés van benne szinte lehetetlen kiszedni a terméket. Nem veszem újra.