cukorka22

Regisztráció dátuma: 2016. július 6.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. július 6.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

RoC Soleil Protexion+ 2 in 1

RoC Soleil Protexion+ 2 in 1
2017. június 2.

Mindenkinek csak ajánlani tudom. Hófehér bőröm nem égett le, és nem éreztem a ragacsos, folpackba csomagolt szörnyű érzést, amit általában a naptejekhez társítok. Alapozó alatt is tökéletesen bevált.

Maybelline Fit Me Korrektor

Maybelline Fit Me Korrektor
2017. június 2.

Sok jó vélemény hatására vadásztam le a 15-ös árnyalatot, mert elvileg az a legvilágosabb. Őszintén szólva nem vagyok elégedett. Sötét a bőrömön, beleül a ráncokba. A tubus kívül fog, lejön róla a fekete szöveg, és tiszta mocskos leszek minden sminkelés közben ha nem figyelek. Kimondottan fehér bőrű személyeknek nem ajánlom.

Rimmel Scandaleyes Reloaded Extreme Black Szempillaspirál

Rimmel Scandaleyes Reloaded Extreme Black Szempillaspirál
2017. június 2.

Én is a tus+ spirál kombinációt vettem. A tus használhatatlan... akarom mondani tojásfestéskor nagy hasznát vettem. xD A spirál nem túl tartós, és összeragadtak a pilláim. Egy idő után darabokban hullik le, illetve a lemosásakor is ilyen. Nem a legjobb, de annyira nem is használhatatlan a spirál része a szettnek. (Egyébként azért vettem, mert egy utazás alkalmával otthon hagytam a sajátomat és a tesco-ba gyors befutva ez volt az egyetlen ami csomagolva volt. ...Csak engem zavar, hogy nincsenek befóliázva a spirálok és bárki kinyitogathatja, esetleg kipróbálhatja azokat???)