cukorpaszta

Regisztráció dátuma: 2018. november 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. november 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Gliss Kur Ultimate Repair Express Balzsam

Gliss Kur Ultimate Repair Express Balzsam
2018. november 17.

Vegyes érzéseim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban. Kaptam egy flakont, nagyon tetszett h kellemesen puhit, szépen csillogòvá varázsolta a hajam (nedves hajra fújtam mindig, szárítás előtt). Aztán egy pár hónap múlva annyira megszokta a hajam, hogy azt vettem észre h hamarabb zsírosodik. Most csak alkalmanként használom, akkor viszont elegendő. Nem hiszem h egy must have, főleg akkor ha balzsamnak kell, ezért nálam csak egy 3as.

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5
2018. november 17.

Kézkrémnek vettem, és aztán hamar előléptettem mindenes krémmé. Hideg időben, busy napokon, utazáskor, ekcémás periódus alatt nagyon nagyon sokat segít. Zsíros krém szerintem, de engem nem zavar, úgy vagyok vele h annál jobban táplál. Már újravettem, szerintem még fogok is, ezért a pénzért 100 ml szerintem rendben van, főleg pld plázás kupon napok alatt.

Magister Products Citrusliget Hidratáló Kézkrém

Magister Products Citrusliget Hidratáló Kézkrém
2018. november 17.

Elsősorban azért vettem meg mert a leírásban szerepelt h kubeba olajat használtak hozzá, és én nagyon szeretem annak az illatát. Az illatában nem is csalódtam, nagyon szerettem. De a krém állaga nekem nem vált be. Igaz h könnyen szivòdott fel, de maradt egy ilyen fura réteg utána. Nekem is sokáig elég volt, de aztán mondjuk egy ilyen 2 hónap után olyan volt mintha a krém elemei elváltak volna egymástól és emiatt meghigult, azután pedig a felkenes csak egy kín volt. Az illata miatt megtartottam, de egy ponton kidobtam, olyan rossz állaga lett.
Nem egy rossz krém míg jó az állaga, de ennél olcsóbb , és szintén tiszta összetevőjű krémek is tudnak ennyit, ha nem többet.