cupcake24

Regisztráció dátuma: 2019. június 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. június 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Roaccutan 20 mg Lágy Kapszula

Roaccutan 20 mg Lágy Kapszula
2019. június 20.

Még csak néhány hónapja kezdtem el szedni, de már most nagyon elégedett vagyok. Nálam nem volt nagyon durva a helyzet, ezért alacsony dózist szedek (20mg). A testsúly alapján van egy minimum, amit be kell szedni, hogy hatásos legyen a kúra, szóval még van pár hónapom a kúra végéig. Pár héten belül nagyon szépen rendeződött az arcom, már csak 1-2 apró pattanás jön ki, de azok is ritkán. A T vonalnál mindig zsíros volt az arcom és fénylett, még púdernél is kb 1 óra múlva, de ez teljesen megszűnt. A hajam is eddig már másnap zsíros volt. Most heti 1 mosással simán bírja, és akkor is alig zsírosodik. Durva mellékhatásokat lehet olvasni, de nálam csak száraz ajkak vannak, meg könnyen kipirul az arcom a napfényben, de 50+-os fényvédővel ezzel sincs gond.

Bvlgari Rose Goldea

Bvlgari Rose Goldea
2019. június 20.

Nagyon finom, rózsás illata van, imádom. A tartósságával viszont problémám van. Napközben többször is újra kell fújni, ezért valószínűleg nem is fogom újravásárolni. Sajnálom pedig, mert tényleg nagyon tetszik az illata.

Bvlgari Omnia Coral

Bvlgari Omnia Coral
2019. június 20.

Először egy kis mintát kaptam, már akkor nagyon megtetszett az illata. Azóta vagy háromszor is újravásároltam már. Nagyon tartós, már 2-3 fújásnyi is bőven elég. Volt, hogy napközben a kabátom is átvette az illatát, pedig csak egyet fújtam a fülem mögé :D Én inkább tavasszal-nyáron szoktam használni.