CurlyJen

Regisztráció dátuma: 2016. január 21.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. január 21.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

e.l.f. Ecsettisztító Sampon

e.l.f. Ecsettisztító Sampon
2016. január 21.

Fél éve használom és tökéletesen ellátja a feladatát. Illata egyáltalán nincs, és 1 vagy két nyomás elég ecsetenként. Ami nekem furcsa volt, hogy a púderecsetem (for your beauty) az első mosás utána vesztett a tartásából. Ez nem tudom, hogy azért volt-e mert nagyon dörzsöltem tisztításnál és az ecset nem nagyon tolerálta, vagy a sampont nem szerette... A többi ecsetnél nem volt változás, ugyanolyanok, mint amimkor megvettem.

e.l.f. Essential Arcecset

e.l.f. Essential Arcecset
2016. január 21.

Pirosító v. bronzosító felvitelére szoktam használni. Az árához képest nekem nagyon bejött. Maguknak a szőrüknek hajfesték szaguk van, ami engem nem zavar. Érintésre kicsit szúrós, de mivel ez az essential sorozatba tartozik, nem csodálkoztam, hogy nem olyan puha, mint a "studio" ecseteim.

For Your Beauty Szemhéjárnyaló és "Füstös Szem" Ecset

For Your Beauty Szemhéjárnyaló és "Füstös Szem" Ecset
2016. január 21.

Füstös smink készítésére nem nem jött be. Az apróbb fejjel sehogy sem tudtam sötét színeket satírozni, túl sok szemhéjárnyalót vett fel, aztán ahogy hozzáértem vele a szemhéjamhoz, egyből ledobta mindet. A szélesebb fejével nincs különösebb bajom. Arra jó, hogyha az egész szemhéjára akar felvinni egy színt az ember.