currmano

Regisztráció dátuma: 2015. április 26.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. április 26.
Bőrprobléma: Vízhiány

Yves Rocher Hydra Végétal Intenzív Hidratáló Arcpakolás

Yves Rocher Hydra Végétal Intenzív Hidratáló Arcpakolás
2017. március 1.

Nem rossz cucc, bár valószínűleg nem fogom újravenni, hanem keresek helyette egy sima arckrémet. Használat után olyan 2 napig lehet érezni a hatását, szépen hidratál.

Maybelline Superstay Better Skin Alapozó

Maybelline Superstay Better Skin Alapozó
2017. február 26.

Úgy általában meg vagyok elégedve a Maybelline termékekkel, de ezzel az alapozóval kapcsolatban több a negatív észrevételem, mint a pozitív.
A 021 nude - kissé sárgás - árnyalatot vettem meg még nyáron. A boltban egyébként nem látszott rajta hogy az lenne, de ez most mind1 is. Az alatt az idő alatt amíg használtam, mindig meg kellett szenvednem vele, mert egyszerűen ezt az alapozot nem lehet normálisan eldolgozni, hacsak nem visz fel belőle az ember indokolatlan nagy mennyiséget. Ez esetben viszont nekem semmivel sem sikerült fixálnom, mindent megfogott amihez hozzáért az arcom. Borzalmas volt.. Egy pozitívuma volt, hogy a száraz részeket annyira nem hangsúlyozta ki.

Yves Rocher Crayon Levres Éclat

Yves Rocher Crayon Levres Éclat
2016. november 1.

Ezt a terméket én szívem szerint a semmire nem jó kategóriába sorolnám.
Corail doux (barackos árnyalat) és Parfait rose clair (halvány rózsaszínes) árnyalatokban van meg, egyik se valami élénk szín, de hogy egyáltalán nem színeznek semmit, arra nem számítottam. Ezek után a sötétebb verziókkal nincs is kedvem kísérletezni.