Currypie

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Annayake An`Na EDP

Annayake An`Na EDP
2019. december 3.

Imadom! Az egyik kedvencem, egy igazi regi klasszikus parfum konnyedebb verzioja. A regit mar nem gyartjak, az 1990-s evekben volt nagy durranas. Ez nem mas, mint a Nina Ricci Deci Dela-ja. Mai napig van belole feltve orzott uvegem. Az elso valodi parfumom volt tinedzser koromban. Emlekszem, cseppenkent adagoltam, egeszen megreszegulve az illatatol. Akkor a szamomra teljesen elerhetetlen luxust jelkepezte. Amugy egy kellemes cypre, gyumolcsos, viragos, enyhen fas illat, de erzodik rajta az igenyesseg. Annayake parfumje nagyon hasonlit, de konnyedebb. Orulok, hogy ratalaltam, mindig nagyon kellemes nosztalgia fog el, ismet tizeneves lesz tole a lelkem :) mindketto hosszan tart es szepen szarad le rajtam, dehat barmit mondhatnek, elfogult vagyok...

Update: annyira nem tudok elvonatkoztatni az eredeti kedvencemtol, hogy ezutan szinte nem is nyulok, csak idonkent megillatolom.

Physicians Formula Youthful Wear Youth-Boosting Dark Circle Concealer

Physicians Formula Youthful Wear Youth-Boosting Dark Circle Concealer
2019. június 29.

Hat ez egy nagyon jo termek lenne, ha mukodne. Azaz, ha a termek maradna a neki szant helyen. De nem marad. Csukott, betekert kupak mellett, ha csak szimplan all, akkor is folyik. Nagyon folyik, es szivarog, es szokik. Pedig nagyon jo az elgondolas, minden szempontbol. Azt hittem, milyen praktikus megoldas. Mindenhova magammal vihetem, es azt a veget hasznalom, ami eppen kell. Ez az elmelet, sajnos az is marad. Pedig maga a korrektor jo, nem zsiros, szepen be tud szivodni, elfed, halvanyit, korrigal, nekem csinalja a dolgat. De szigoruan otthon, torlokendok tarsasagaban, mert mindenhova jut belőle... ket csillag csak a beltartalomert.

Too Faced Peach Kiss Lipstick

Too Faced Peach Kiss Lipstick
2019. május 31.

Nagyon jol hidratal, de kozben nem hagy maga utan zsiros erzetet, erosen pigmentalt es szep matt finishe van. Nekem tenyleg sokaig fenn marad, egyenletesen kopik, nem ul bele a rancokba. Nalam nagy kedvenc, a nem tolakodo barack illat pedig egyenesen csodas!

1 ÖSSZETEVŐ