cyprienne

Regisztráció dátuma: 2015. december 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. december 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

L'Oreal Paris Colorista Wash Out Színező

L'Oreal Paris Colorista Wash Out Színező
2017. június 11.

A képen látható kék színt próbáltam ki, szőkített melírozott hajam van és csak a hajvégeimre vittem fel a terméket. Természetesen rendesen el kell dolgozni a tincseken, hogy mindenhova jusson, különben foltos lesz, de ez minden festékkel így van. Azért, hogy átmenetes legyen, minden tincset egyenként ki is fésültem, miután rájuk raktam a színezőt. Nagyon szép az eredmény, mivel nem az egész hajam festett, némelyik tincsnek kicsit sötétebb a színe, de a dobozon látszik, hogy csak festett szőke hajon világoskék az eredmény. Én nagyon meg vagyok vele eddig elégedve, remélem a fokozatos halványulással sem lesz probléma!

Benefit Goof Proof Eyebrow Pencil

Benefit Goof Proof Eyebrow Pencil
2016. november 19.

Imádom ezt a szemöldökceruzát! Annyira egyszerű vele szép, ívelt szemöldököket rajzolni és a 3-as árnyalat pont az én színem. Csak ajánlani tudom!

OGX Nourishing Coconut Oil Weightless Hydrating Oil Mist

OGX Nourishing Coconut Oil Weightless Hydrating Oil Mist
2016. november 6.

Egyelőre csak párszor használtam, de az illata valami csodás. Tényleg puha utána a hajam.

Update: Miután elkezdtem használni, egyre jobban gubancolódott a hajam és mivel nem volt másik új termék, amit használtam volna, csak arra tudok következtetni, hogy emiatt történt. Mióta nem használom, kicsit jobb a helyzet.