czetterjuli

Regisztráció dátuma: 2013. május 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. május 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2018. július 20.

Nyári update:
Még mindig szeretem, marad az 5 csillag. Barátaim, családtagjaim is még használják. Ebben az évszakban azonban túl soknak tartom, éjszakára is. Ha hidegebbre fordul az időjárás, visszakerül a rutinomba.

2018. január 12.
Eddigi legjobb hidratálóm! A vízhiányos bőröm nagyon szereti, nem nehéz, nem okoz pattanásokat, de nincs is az az érzés, hogy a bőröm azonnal 'megissza' és eltűnik. Reggel és este használom, a szemen környékén is, nem okoz kis pöttyöket ott sem. Azt szeretem benne a legjobban, hogy reggel, amikor megmosom az arcom, nem 'jön le', nem marad a bőrfelszínen, mint a régi hidratálóim, hanem már beivódott. A legutóbbi rendelésemkor három 100ml-es flakont kellett rendelnem, mert a barátomnak és a húgának is kellett egy. :D (nekik szárazabb a bőrük, mégis nagyon szeretik)
Mindenkinek nagyon tudom ajánlani, aki egy egyszerű de nagyszerű hidratáló krémet keres.

The Ordinary Buffet

The Ordinary Buffet
2018. január 12.

Nagyon szeretem, jól beleillik a reggeli és az esti rutinomba is. A szemkörnyéken is használom, és ott látom leginkább a hatását, segít a vékony vonalkáimon. De hogy realisztikus maradjak: 22 éves vagyok, nincsenek ráncaim, nem keresek ránctalanítót, csak olyasvalamit, ami segít megőrizni a bőröm rugalmasságát, nedvességtartalmát, és most per pillanat ezzel elégedett vagyok. A költségvetésembe is belefér (napi kétszeri használat mellett 4 hónapig elég egy üveg), de ahogy a bőröm megkívánja, néhány év múlva biztos váltok majd a Hylamide egyik szérumjára, vagy valami hasonlóra.
Négy csillag, mert nem látok semmilyen azonnali wow hatást, amikor felkenem, de a Deciem termékei segítenek a bőrömet egyensúlyban tartani (valószínűleg közös erővel).

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2018. január 12.

Május óta használom esténként, most kezdem meg a második üveget. Együtt kezdtem el használni a Buffet-vel és a hidratáló krémmel (este mind a hármat használom, reggel csak a másik kettőt). Meg vagyok elégedve a bőrömmel, mióta ez a rutinom. A faggyútermelés kiegyenlítődött, a pattanások száma drasztikusan lecsökkent, a bőrkép egységesebb, egészségesen ragyog. Persze nem tökéletes, de nagy a változás, még az állam körüli pattanáshegek is halványodnak. Hogy teljesen őszinte legyek, nem tudtam pontosan, mit köszönhetek ennek a terméknek, egészen addig, amíg véletlenül otthon nem hagytam, amikor az ünnepekkor két hétre a szüleimhez utaztunk. A két hét végére három pattanással lettem gazdagabb. Négy napja használom megint, azóta a pórusaim szemmel láthatóan tisztábbak és kisebbek, a bőrkép egyenletesebb.
Csak azért kap négy csillagot, mert most télen szívesen használok este arcolajat, és ezt nehezen tudom eloszlatni rajta, mert a masszírozástól kis gömböket képez (ezt hidratáló krém használata esetén nem tapasztalom, csak olaj, de ezért nem is lehet rá jól sminkelni, úgyhogy esténként használom).