CzFru

Regisztráció dátuma: 2017. január 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2017. január 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Nesti Dante Romantica Florentine Rose & Peony Szappan

Nesti Dante Romantica Florentine Rose & Peony Szappan
2021. június 9.

Hatalmas szappan, ami eleinte nagyon nem áll kézre. Az illata isteni finom, olyan elegánsan virágillatú, fürdés közben egy natúr szappanillattal keveredik és sajnos az én bőrömön nem marad meg, csak maga a tiszta szappanillat.
A minőségével tökéletesen meg vagyok elégedve: jól és kíméletesen tisztít, az én ekcémára hajlamos száraz bőrömet nem irritálja és nem is szárítja, sőt nagyon puhává teszi. Hatalmas pont, hogy bárnem olcsó, de hatalmas és nagyon lassan fogy, pedig nem sajnálom.
A szüleim régebben nagyon szerették ezt a márkát és már értem miért. Biztos, hogy más illattal is fogok próbálkozni.

Green Pharmacy Bath Soap Verbena And Lime Eith Olive Oil

Green Pharmacy Bath Soap Verbena And Lime Eith Olive Oil
2021. május 24.

Mivel a manuka mézes változat bejött itthon ezért vettem egyet ebből a munkahelyemre. Nagyon gyakran mosok kezet ott és a folyékony szappanokat már nem bírja az ekcémás bőröm.
Az illata enyhén mű, de kellemes, csak a citrusos és talán egy ki "gyógyszeres" illatot érzek belőle, verbénát nem.
A minősége ugyanaz mint a mézes társának: zsíros, sűrű és krémes habot képez, kellemes vele kezet mosni és még az én érzékeny bőrömet sem irritálja.

Balea Creme Tej és Méz Szappan

Balea Creme Tej és Méz Szappan
2021. május 24.

Átlagos szalonszappan, de a jobb minőségből: kézmosáshoz használtuk és a családból egyikünk kezét sem szárította. Az illata isteni volt eleinte, tejes mézes kicsit virágos, de körülbelül a felétől csak a tejes illat maradt meg, de az nagyon, mintha minden kézmosás után tömény kecsketejben turkáltam volna. DE még így sem volt büdös, bár mi azóta "állatsimogatós szappannak" hívjuk. :D
Nagyon olcsó, hatalmas szappan, ami lazán kitartott három hétig. A vége felé elkezdett szétmállni, de valahogy "megjavította" magát és újra egyben volt a vége felé. Szeretem a szappanokat váltogatni, de egyszer biztos újravevős lesz.