CzFru

Regisztráció dátuma: 2017. január 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. január 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Baba Sampon Minden Hajtípusra Gyógynövényekkel

Baba Sampon Minden Hajtípusra Gyógynövényekkel
2019. október 27.

A legjobb sampon, amit eddig használtam. Hamar zsírosodó hajtöveim, de száradásra hajlamos hajvégeim vannak. Más samponnal max a 3. napot húzom ki, de akkor már randa állapotban. Ezzel a 3. Napon még teljesen vállalható, és általában a 4. nap végén mosom meg de volt hogy 5 napig is kihúztam. A fejem sem viszket tőle, nem szàrítja ki a fejbőrömet. Mindenkèpp újra fogom venni.

Fa Divine Moments Tusfürdő

Fa Divine Moments Tusfürdő
2019. október 2.

Szokásos FA minősèg, amit személy szerint nagyon szeretek, az egyik kedvenc tusfürdő màrkàm.
Ennek konkrètan "húsvèti locsolókölni" illata van, kicsit nènis, de èn bírom ezt a vonalat is. Öblítès után màr nem olyan tolakodó.

PomPom Neroli Virágvizes Zselé

PomPom Neroli Virágvizes Zselé
2019. szeptember 28.

A nyàri melegben tökèletesen megfelelt az enyhe bőrszárazság karbantartásához, de a hüvösebb időben màr elbukott. Az àllaga nagyon jó, könnyen beszívódik, de hagy egy enyhe rèteget, aminél hajlamos a bőr úgymond a krèm alatt izzadni. Esti ápolásra már nem használom, arra vajmi kevés, de reggeli felfrissítésre, hidratálásra teljesen megfelel. Gyorsan fogy, pedig nagy mennyisègnek tűnt. Tèlre biztos nem veszem újra, de nyàrra egy másik virágvizes zselèt lehet beszerzek.
Az illatát imádom, de a krém így is csak erős közepes.

UPDATE: Na most már hótziher, hogy nem veszem újra: az utolsó kb két ujjnyi krém illata egyik napról a másikra büdivé vált. Mínusz egy csillag...