CzFru

Regisztráció dátuma: 2017. január 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2017. január 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Alterra Verbéna & Gyömbér Szappan

Alterra Verbéna & Gyömbér Szappan
2020. július 29.

Nagyon krémes, sűrű habot képez, a bőrömet nem irritálta. Kézmosásra használtam, de kétszer le is zuhanyoztam vele, annyira tetszett az illata.
Az illata eleinte isteni volt, de később enyhe ammónia jellegű szagot árasztott az alapillat mellett. Jól volt tárolva, nem poshadt meg így érthetetlen számomra.
Ami nagy pozitívum, hogy majdnem végig el lehetett használni, csupán egy kb 2 cm-es, hajszálvékony darabot dobtam ki.
Nem fogom újra venni, de más illatot lehet kipróbálok, és ha az is hasonlóan büdösódik, akkor végeztem az alterra szappanokkal.

Lush Jungle Szilárd Hajkondicionáló

Lush Jungle Szilárd Hajkondicionáló
2020. július 25.

FRISSÍTÉS: Az új kiszerelése sokkal jobb, könnyebben kezelhető, így megadom az 5 csillagot. Jelenleg a Montalbano samponkoronggal használom, amivel szuperül kiegészítik egymást.

Nature box avokádós szilárd sampon mellé vettem. Beleszerettem az illatába, és az összetevőibe. Rá kell érezni a használatára, de utána megszereti az ember. A legegyszerűbb forró víz alá tartani, úgy hamar puhul, könnyebben eloszlatható a hajon.
Nem vagyok elájulva még mindig, de nem is rossz, jót tesz a hajamnak, ami szép fényes és sima.
Sok fogyott belőle kb két hónap után, de meg mindig van belőle bőven. Szerintem újravevős lesz.
Megéri vele próbálkozni, de ne várjuk tőle azt a klasszikus bebalzsamozott haj érzetet, mert teljesen más a hatása.
Alkalmanként használok mellé egy kis argánolajat is, de anélkül is teljesen jól működik.

Dove Fresh Touch Krémszappan

Dove Fresh Touch Krémszappan
2020. július 16.

Isteni szappan, isteni természetes illattal (mint egy uborkás nyári limonádé) és hatással. Nem szárít, sőt hidratál, és öblítés után nincsen az a "nyikorgós" szappan érzet. Nagy és sokáig elég. Az illatát a végéig megtartja, de az ember bőrén nem tolakodó.