dabole

Regisztráció dátuma: 2017. január 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. január 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

L'Oreal Professionnel Efassor Hajradír

L'Oreal Professionnel Efassor Hajradír
2017. március 21.

Alapvetően világos barna hajamat festettem vörösre több mint egy éve (talán kettő is), azóta vörös voltam, de most szeretnék visszatérni a világos barna, eredeti hajszínemhez, ezért döntöttem az átfestés előtt egy színkiszedés mellett. Sok rosszat olvastam erről a termékről, de tudván hogy viszonylag erős hajam van, nekiálltam. 100 ml 9%-os oxival, és egy kis meleg vízzel kevertem ki, így elég folyós volt, de ettől függetlenül a kezemmel még fel tudtam vinn. Amikor a hajamba dörzsöltem habos lett, ez segített a folyamatban. 35-60 percet írnak hatóidőnek, és 70 percig hagytam fenn, akkor láttam elégségesnek az eredményt. Majdnem 100%-osan kiszedte a vöröset a hajamból, egy kicsit maradt narancssárgás, de többnyire szőke. Kimosáskor éreztem, hogy ez bizony kiszárította rendesen a hajam, szóval rákentem a fejemre egy jó maroknyi crema al latte serical pakolást, és rajta hagytam 2 órán keresztül. Mikor kimostam már sokkal kevésbé volt rossz a helyzet, szárítás után sem vészesen sprőd, nem tökéletesen pihe-puha, de nem hullott ki sok, és a vége sem töredezett. A hajpakolás nélkül persze egész más lenne a helyzet, ha abban az állapotban megszárítom, biztosan nem tudnám kifésülni se, Én ajánlom a terméket, azt teszi amit mond, kiszedi a festéket, az eredeti hajszínt totálisan kiszőkíti, ezzekkel együtt persze borzasztóan szárít, de hát mit vár az ember egy ilyen agresszív dologtól?
Az én hajam állig ér, arra így elég volt egy tasak, kicsit hosszabb hajra is elég lenne, de akinek vállig, vagy az alá ér, vegyen kettőt.

Nivea Care Krém

Nivea Care Krém
2017. március 15.

Pár napja vettem, de már kedvenc, jobb mint a nivea aqua effect amit eddig használtam, azután kicsit zsíros maradt az arcom, de ez teljesen eltűnik pár perc alatt. Az illata klasszikus niveás, jobb nem is lehetne.

Balea Urea Kézkrém

Balea Urea Kézkrém
2017. február 13.

Engem az illata a zizire emlékeztet. nagyon tetszik. :D Hidratálás terén is elégedett vagyok, puha lesz tőle a bőröm, ráadásul hamar be is szívódik. Szupi :)