daisydream

Regisztráció dátuma: 2015. július 10.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. július 10.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 39 eladás
Megnézem

Lush Honey I Washed My Hair Szilárd Sampon

Lush Honey I Washed My Hair Szilárd Sampon
2019. július 23.

Imádom ezt a sampont! Környezetbarát, jó illatú, krémes-habos és puhítja a hajam. Amióta használom elég csak 4-5naponta hajat mosnom. Vettem hozzá egy kis fémtokot így a tárolása is nagyon egyszerű. Teljesen megéri az árát,főleg hogy rengeteg ideig elég.

Olivia Teafa-Levendula Krémdezodor

Olivia Teafa-Levendula Krémdezodor
2019. április 13.

Két hétnél tovább sajnos nem lehet használni ezt a dezodort. Az elején örültem, mert tényleg hatásosnak bizonyult. Azután egyre jobban kipirosodott és kiszáradt a bőröm tőle,gondolom a rengeteg szódabikarbónától. Mindemellett szúrós,kémia laborra emlékeztető vegyszerszagom is kezdett lenni, a bőröm pedig sötétbarnára szineződött. Aztán hámlani kezdtem. Mindez kevesebb,mint egy hónap leforgása alatt történt,úgy hogy tényleg csak egy nagyon minimális mennyiséget használtam minden alkalommal. Ilyen szintű irritációt még egyik dezodor sem okozott,egyáltalán nem ajánlom.

Yves Rocher Elixir Jeunesse Légző Bőr Regeneráló Nappali Arcápoló

Yves Rocher Elixir Jeunesse Légző Bőr Regeneráló Nappali Arcápoló
2019. március 16.

Az éjszakai párját már korábban használtam és azzal meg is voltam elégedve. Igazából azt szerettem volna újravenni, mert imádtam az állagát. Direkt le is csekkoltam a boltban, hogy a dobozán a 'nuit' (éjszakai) felirat van e, az volt. Itthon, mikor kibontottam vettem észre, hogy az üvegcsébe a nappali verzió került.Nem vittem vissza, gondoltam letesztelem akkor ezt. Jóval testesebb és krémesebb az éjszakai verzióhoz képest. Ragacsos, nem szívódik be rendesen és kicsit be is fulladt alatta a bőröm. Két nap után már meg is jelentek a pattanások az egész arcomon, amikkel egy ideje pedig már nem volt gond. Az arcbőröm nem hogy nem regenerálódott, hanem rosszabb lett és nyúzottabnak tűnik. A szemkörnyékápolója amit ingyen adtak hozzá pedig remekül megfér a karikáim mellett, és azt a minimális száraz részt sem sikerült hidratálnia a szemem alatt, aminek kb. egy hónapja vagyok 'boldog' tulajdonosa.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ