Daisyyy

Regisztráció dátuma: 2013. november 13.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. november 13.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Ziaja Narancsolaj Tusfürdő

Ziaja Narancsolaj Tusfürdő
2020. október 15.

Nekem bejött az illata, csak nem habzik úgy, ahogy azt szeretni szoktam, kicsit híg is az állaga, lehetne zselésebb. Ettől függetlenül szerettem vele fürdeni, bár újra szerintem nem veszem. :)

Ziaja Kakaóvajas Testápoló

Ziaja Kakaóvajas Testápoló
2020. október 15.

Kicsit sűrű, és tömény, kézkrémnek nem jó, mert lassan szívja be a bőröm, sokáig zsíros érzetet kelt, viszont a lábaimra, ha kenem, nagyon szépen hidratál, csak sokáig ragacsos marad. A pumpás kiszerelés nagyon jó, illata is kellemes, de túl sűrű, nehezen kenhető, ezért közepest adok neki. Na jó, legyen négy pont, mert végülis jól hidratál. :)

Ziaja Kakaóvajas Testápolóvaj

Ziaja Kakaóvajas Testápolóvaj
2020. október 15.

Hát eeez valami isteni! Mondhatni évtizedek óta a kakaóvajas testápolókat próbálgatom, tehát van összehasonlítási tapasztalatom, és azt kell mondjam, ez a termék az egyik legjobb, hanem a legjobb kakaóvajas testkrém, amit valaha próbáltam. Állaga: tökéletes, nem túl zsíros, nem túl híg, pont olyan, amilyennek lennie kell, könnyen kenhető, gyorsan felszívódik, krémesen selymes, az illatát pedig nagyon eltalálták, nem az a tipikus szintetikus műillat, hanem minőségi, igényesen megcsinált illatvilágot képvisel. És nem mellékesen valóban hidratál, és nem öt percig, hanem tartós selymességet eredményez. Imádom. :)

1 ÖSSZETEVŐ