daliah

Regisztráció dátuma: 2020. október 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2020. október 17.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Sisley Phyto-Teint Ultra Eclat

Sisley Phyto-Teint Ultra Eclat
2024. április 1.

Természetes hatású, kellemes viselet. Csak pozitívumokat tudok felsorolni. Fényvédő lehetne benne.

Giorgio Armani Lip Power

Giorgio Armani Lip Power
2024. március 31.

Nem igazán szerettem meg az Armani rúzsokat, alig nyúlok érte.
A 405-ös van meg ebből is és a Lip Maestroból is. Meleg, élénkebb, sötétebb narancspiro, nagyon pigmentált. Ez tompább, mint a Lip Maestro 405, de így is élénk színnek mondanám.
A csepp alakú kialakítás fantasztikus, hiába élénk szín, akár szájceruzát sem kell használni a zseniális formatervezés miatt. De nagyjából ennyi a pozitívum benne.
Aminek nem örülök ennyire: Nem szép látvány, a száraz részeket és ráncokat hangsúlyozza, enyhén szárít, pedig nem szárad rá az ajkakra, így be is fog mindent. Legalább nem csúszkál el, mint a Lip Maestro.
Világosabb és élénkebb, mint a swatchok az Armani oldalán. Azt hittem, a Mac Chilire fog hasonlítani, de ez annál élénkebb, világosabb szín.

Giorgio Armani Lip Maestro

Giorgio Armani Lip Maestro
2024. március 31.

405, Sultan: élénk narancsárgás piros, az online swatchoknál világosabb és élénkebb, élénk tavasz típusoknak fog jól állni, esetleg őszök próbálkozhatnak vele.
Ha egy termék nem válik be, sokszor igyekszem más funkciót adni neki, addig kísérletezek, amíg valahogy el nem tudom használni, vagy legalább használni. Rúzsnak ez borzasztó, minden szempontból: csúszkál, egy óra múlva sem szárad meg, mindent összefog, picit szárít, drága, nehéz szépen felvinni, ráadásul a színe valahogy nagyon más az ajkakon, mint az online swatchokon vagy kézfejen próbálva. Ezért rászoktam arra, hogy lip stainként használom. Felviszem jó vastagon, várok, letörlöm. Szép narancssárgára színezi az ajkakat, erre az alapra jön a “rendes” rúzsom, aminek így szebb a színe, hogy egy meleg színnel meg van alapozva. Ha pedig könnyedebb rúzs jön fölé (pl Chanel Coco Rouge 416, ami szintén narancssárga), akkor tartósabbá is teszi.
Viszont kicsit szárít, meg hát rúzsnak árulják, jelenleg 17.500 forintért, úgyhogy más funkció ide vagy oda, én ezt most “megbuktatom”.
(Volt egy minim 400-as színben, ott nem éreztem ennyire rossznak a formulát, de egy próba után továbbadtam, mert nem állt jól a szín.)