dalma-julia

Regisztráció dátuma: 2012. június 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. június 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Rimmel Magnif’Eyes 2-In-1 Szemhéjstift

Rimmel Magnif’Eyes 2-In-1 Szemhéjstift
2016. július 28.

Én is Glamour-napokon vettem meg sötétlila-rózsaszín árnyalatban. Isteni mind a két szín. A lilát leginkább padlizsánszínűnek mondanám, nagyon sötét, a szem körül szerintem nem is lehet igazán eldönteni róla, hogy pontosan milyen szín, de nem olyan kemény, mint a fekete, és nem is olyan meleg szín, mint a barna, olyan titokzatos. Nekem nagyon jól kiemeli a sötétbarna szememet. A rózsaszín pedig élénk és kipihent tekintetet varázsol, így ideális olyankor, amikor kicsit fáradtabbnak tűnnek a szemeim. A tartóssága szuper, csak nagyon minimális mértékben kopik vagy kenődik még az én nagyon olajos szemhéjamon is. Múltkor úgy futottam, hogy a lilával ki volt húzva a szemem, és még az sem viselte meg különösebben. Egyből erős, szép vonalat lehet vele húzni, nem kell többször átmenni rajta, viszont miután tompult a lila hegye, biztos szorul majd némi utólagos korrigálásra a vonal.

Szerintem nagyon jól sikerült termék lett a gyönyörű színeivel és a tartósságával, még azt hiszem, a barna változatát be fogom szerezni.

Balea Totes Meer Maske (régi)

Balea Totes Meer Maske (régi)
2016. július 28.

Mindig ezt szoktam bevetni, amikor rosszabb passzban van a bőröm és előjön pár pattanás. Olyankor pár napon keresztül (kb. 2-5) minden este felteszem, és a végére teljesen helyre szokta hozni a bőrömet. A pattanások eltűnnek, illetve elkezdenek szépen gyógyulni, visszafogja a bőröm zsírosodását, egységesebb bőrképet eredményez. Valamennyire lehet, hogy szárít, de általában nem érzem utána száraznak a bőröm (kombinált bőröm van, ami az olajos felé hajlik). Nekem sokáig elég, egy fél tasakja minimum 5 alkalomra elég szokott lenni. Szeretem, ha mindig van belőle itthon. A 200 Ft-os árához képest kiadós mennyiség van benne. Azzal, hogy mindig rendbe teszi a bőrömet pár nap alatt, ha problémás (ráadásul ilyen kiemelkedő ár-érték aránnyal), részemről mindenképpen csodaszernek számít.

Eucerin DermatoClean Frissítő Arctisztító Zselé

Eucerin DermatoClean Frissítő Arctisztító Zselé
2016. február 3.

Ez az első nem drogériás arclemosóm, úgy éreztem, a bőrömnek már annál kíméletesebb tisztításra van szüksége, és ennek alapvetően meggyőztek az összetevői, különösen a hialuronsav. Gél állagú lemosót akartam továbbra is, mert azt szeretem a legjobban, mivel elég olajos a bőröm, de mostanában valamennyire száraz is, így fontos, hogy kíméletes legyen. Tetszik ez az arclemosó, 1 hónapja használom, és alapvetően elégedett vagyok vele. Áttetsző zselés állaga van, könnyen eloszlatható, nem habzik túlságosan, pont jó. Érződik rajta, hogy nincs benne illatanyag. Sminklemosás után szoktam használni, úgy érzem, jól tisztít, de nem (vagy csak nagyon kicsit) szárítja a bőrt. Mivel kicsit szárazabbnak érzem a bőröm mostanában, egy ideje az vált be, hogy csak esténként használom, reggelente a hidegvizes arclemosás után micellás vízzel törlöm át az arcom.
Összességében megszerettem a terméket, csodaszernek talán nem mondanám, de simán elképzelhető, hogy újravegyem, de az is lehet, hogy következőleg mást választok. Ami abszolút mellette szól, hogy nehezen találtam olyan összetevőjű arclemosót ebben az árkategóriában, ami meggyőzött volna.

Update: Újravettem, mert mikor 1 év után elfogyott, rájöttem, hogy nem akarok mást kipróbálni. Megbízható és szerethető termék, amely észrevétlenül tökéletesen teszi a dolgát, úgyhogy így 1 év használat után nekem ez 5 pont.