Dalma027

Regisztráció dátuma: 2015. október 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. október 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

MakeUp Revolution Szemöldök Paletta

MakeUp Revolution Szemöldök Paletta
2020. május 26.

A Revolution márka népszerűsége miatt próbáltam ki a Pomádé (Jobban meg voltam elégedve vele.) után ezt a terméket. Nem fogom újra venni és alig várom, hogy találjak egy másikat helyette. 🤣
Lepotyog használat közben, estére inkább vörösödik, lekopik hézagosan..a púder része is képes csomósodni, összeállni érthetetlen módon. Az ára nagyon alacsony volt, így nem csodálkozom a minőségén.

MakeUp Revolution Brow Pomade

MakeUp Revolution Brow Pomade
2020. május 26.

Nagyon szerettem bár nap végére elkezd kopni és érdekes fénylik. Az állaga nagyon tetszett mert könnyű vele dolgozni. Nem venném újra. Viszont árban úgy gondolom abszolút elfogadható. A használat során többször tapasztaltam az, hogy kiszárad kezelhetetlen sőt csomósodik a krém. Ezért többször a legfelső réteget el kellett távolítanom egy spatulával. Ennek ellenére sokáig elég volt, mindennapos használat mellett. Mivel számomra nem ez a tökéletes szemöldökformázó ezért csak három csét érdemel.

Ziaja Kókuszos Krémtusfürdő

Ziaja Kókuszos Krémtusfürdő
2020. május 26.

Imádom!!! Fürdés után is érzem az illatát. Megéri az árát!

UPDATE:
Pár év után újravettem és véleményt szerettem volna írni, mint látom korábban már bejegyeztem egy véleményt. Alábbiakban megosztom a mai álláspontomat a tusfürdővel kapcsolatban. :-)

Nagyon szeretem az illatát, fürdés után is érzem és ha nem használok közvetlenül fürdés után testápolót akkor sem szárad ki a bőröm. Egyébként sem a száraz bőrtípusúak csoportjába tartozom - így a hidratálása a terméknek az én bőrömhöz elég. Inkább krémes mint habzó tusfürdő. Épp fürdés után vagyok és olyan jó ilyen kókuszos illatban fürdeni a kanapén.. :-))
Befogom szerezni a testápolóját is. Bár natúrkozmetikumot használok a tusfürdő annyira meggyőzött; muszáj kipróbálnom. 😁