Dalma1111

Regisztráció dátuma: 2012. január 12.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. január 12.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Barry M Pigmentek

Barry M Pigmentek
2012. január 15.

Nagyon pigmentáltak, nagyon tartósak, jól tapadnak, alap nélkül is szuperek, valóban gyönyörűek a színek és van közte matt, selyemfényű. Nekem a csillogósak a kedvenceim. Iszonyú apró csillók vannak benne, egyáltalán nem az az olcsó, bóvli nagyszemű csillámok, hanem egy nagyon finom, igényes fényesség az egész. Aki szép pigmentet akar, az feltétlen vegyen belőle, nagyon megéri. Ja igen, és préselhetőek is.

Barry M Bold Black Liner

Barry M Bold Black Liner
2012. január 15.

Az egyik legjobb szemceruza, amit idáig használtam. Ritkán kell hegyeznem, de ha kell is, nagyon jól lehet. Nagyon-nagyon tartós, tényleg megmarad a szemen, a vízvonalon, nagyon erős, mély fekete, nem mászkál el, nem ül be a szemem belső zugába. Szóval azt kell mondjam tökéletes kis ceruza. Kb. 8 óra után kezdtem látni, hogy kopik, de azt is profin csinálja, mert egyenletesen teszi. Szóval nekem az Avon-os Shock ceruza a kukában landolt (vagy odaadtam valakinek már nem is tudom), de azt hiszem ezt a Barry M ceruzát ne fogom lecserélni, mert nagyon jó! Bármikor újra venném, csak ajánlani tudom mindenkinek, ha tényleg jó fekete ceruzát akar. És egyáltalán nem drága!

dr. Organic Bioaktív Rózsa Arctisztító Tonik

dr. Organic Bioaktív Rózsa Arctisztító Tonik
2012. január 14.

Nagyon szeretem a rózsa tonikokat, ha tehetem mindet kipróbálom, ami a kezem ügyébe kerül. Ennek organikus az illata valóban! Sok rózsatonikot használtam már, de ennek a legerősebb az illata. Úgy tudom, hogy a damaszkuszi rózsatonikok a legjobbak. Egyetlen egy hátránya van, hogy picit ragacsos az arcomon, de valahol örülök is ennek, mert ez azt jelenti, hogy tényleg van benne rózsakivonat és nincsenek benne mesterséges színezékek és parabének. A Müllerben vettem, közepesen drága, de megéri. Nincs agyonvizezve, mivel a színe is sárga olajos. Aki teheti és szereti a rózsatonikokat, az feltétlen próbálja ki.

1 ÖSSZETEVŐ

Nem szabványos INCI név. jelentése: amino sav keverék