dalmaflora

Regisztráció dátuma: 2013. július 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. július 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 4 eladás
Megnézem

Lush Aromaco Szilárd Dezodor

Lush Aromaco Szilárd Dezodor
2020. május 2.

Sajnos ezzel az illattal nem tudtam megbarátkozni. Beitta pár ingem, amit ezután 2x-3x kellett újra mosnom, hogy ez a kámforos valami kijöjjön belőle. Így sajnos a hatásosságáról sem tudok nyilatkozni, mert olyan erős az illata, hogy amellett aztán én semmit sem tudok érezni. Nagy reményeket fűztem hozzá, a kukában végezte. Sajnálom. :(

PomPom Aloe Vera Natúr Szappan Citromfűvel

PomPom Aloe Vera Natúr Szappan Citromfűvel
2020. május 2.

Az illatáért megőrülök, mint valami kattant macska, annyira szeretem a citromfüvet. Ezért rendeltem, az egész fürdőszoba úszik az isteni citromfű illatban. Bőrön nem marad meg sokáig, inkább a szappanillat az, amit érzek. Nekem sajnos szárítja a bőröm, így csak ritkán nyúlok utána, arcomra abszolút nem használtam.

L'Angelica Argánolaj Tusfürdő

L'Angelica Argánolaj Tusfürdő
2020. május 2.

Kerestem valami tusfürdőt, aminek viszonylag jó összetevői vannak, és a szahara-száraz bőrömön is jól teljesít. Az illata nagyon különleges, olyan krémes keleties, imádom, másnap reggel is érzem magamon, már a második dobozzal fogyasztom. A bőrt nem szárítja, habár a hidratálást nem kifejezetten érzem rajta, azonban tisztának érzem magam a használata után. A dm-ben olyan 5-600 ft, míg az auchanban 999.