Dalmayr

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

L'Oreal Paris Elseve Huile Extraordinaire Coco Hajpakolás

L'Oreal Paris Elseve Huile Extraordinaire Coco Hajpakolás
2018. október 18.

Glamour napon vettem belőle több darabot, pedig még nem is próbáltam előtte. A legtöbb elseve termék nekem bevált, ezért voltam ilyen bátor. És milyen jól tettem, mert az egész szett szuper. Szép fényes tőle a hajam, nem kócolódik, nem száraz. Az illatát pedig az 5. napon is érezni.

L'Oreal Paris Elseve Huile Extraordinaire Coco Sampon

L'Oreal Paris Elseve Huile Extraordinaire Coco Sampon
2018. október 18.

Glamour napon vettem belőle több darabot, pedig még nem is próbáltam előtte. A legtöbb elseve sampon nekem bevált, ezért voltam ilyen bátor. És milyen jól tettem, mert az egész szett szuper. Szép fényes tőle a hajam, nem kócolódik, nem száraz. Ugyanannyit bír mint majdnem minden sampon nálam, 5 nap. Az illatát pedig az 5. napon is érezni. (Mondjuk ez valószínűleg a pakolás érdeme.)

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál
2018. október 10.

A kedvenc kiko spirálom elfogyott, és csak hó végén kapok utánpótlást, addig akartam valami olcsó spirált, de a sárga lovely pont nem volt. Emlékeztem, hogy erre aránylag jó vélemények jöttek, ezért ezt választottam. Szerencsére dús és aránylag hosszú pilláim vannak, de ez rátesz egy lapáttal, nagyon jól szétválasztja, folyamatosan kérdezgetik, hogy műszempillám van-e. Nem potyog, nem kenődik, jó a keféje, sima 5 csillag lenne, de az a kiko extra sculpt szóval ez 4 és fél :)