Dalmicica

Regisztráció dátuma: 2014. július 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. július 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Rdel Young XXL Peach Szemhéjfesték Paletta

Rdel Young XXL Peach Szemhéjfesték Paletta
2019. szeptember 13.

Félve vettem meg, pedig belenyúltam a teszterbe. Ez valami elképesztő....hihetetlen élénk pigmentált színek. A matt színek csodaszépek,könnyen eldolgozhatóak...a fényeseket nedves ecsettel kell felvinni, de úgy valami irgalmatlan gyönyörű. Megvettem a UD naked 3 palettáját, amiben csalódtam kissé...hát ez kb. azon a szinten van...csak hogy ez 1000! Ft-ba került. Mindenkinek ajánlom!

Mixa Anti-Imperfection Moisturizing Cream

Mixa Anti-Imperfection Moisturizing Cream
2019. március 22.

Hát jól elcsesztem...nem néztem meg az összetevőket, csak lekaptam...óh hipoallergén...óóh problémás bőrre való...remek lesz...aha...brutál erős szaga van, ami cseppet se kellemes,ráadásul tényleg férfias...na és az alkohol...miért??? érzékeny bőrre alkohol??? De én voltam a ludas,nem olvastam...hát ez van. Durván pirosodik a bőröm utána úgyhogy kuka.

Sudocrem Care & Protect

Sudocrem Care & Protect
2019. február 27.

Általában ami mindenkinek beválik, az nekem nem...hát ez fordítva :D Imádom ezt a krémet. Kislányom popsija borzasztóan érzékeny volt mindig is. Mindent kipróbáltam már...egyedül ez az ami nem üti ki és pikpak rendbe rakja. Kipirosodott orr,száj is nagyon hamar rendbe jön. Nálam 100%ig bevált :)