DalmiDalmiDalmi

Regisztráció dátuma: 2013. május 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. május 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Johnson's Baby Oil Aloe Vera

Johnson's Baby Oil Aloe Vera
2014. május 28.

Körülbelül ötszáz forintért vettem a kétszáz ml-t. Sokoldalúan felhasználható termék. Régebben az intim területeim szőrtelenítése után iszonyatosan viszketett a bőröm, de ezt a kínos problémát ez a remek kence megoldotta. Szőrtelenítés után az ujjbegyeimre csepegtetek két-három cseppet, a bőröm pillanatok alatt beissza, és megment az irritációtól. A télen kiszáradt kézfejeimen is segít. Mindemellett a legjobb sminklemosó, amit valaha használhat az ember. Könnyűszerrel eltávolít vízálló szempillaspirált is, illetve ápolja a szemkörnyék bőrét, erősíti és fényesíti a pillákat. Imádom a bébipopsi illatáért is. Illetve amikor kézilabdáztam, edzések után a vaxot (gyanta) is ezzel mostam le, szinte varázslat, ahogy eltüntette a ragacsos szutykot az ujjaimról.

Oriflame Very Me Arcpirosító Ecset

Oriflame Very Me Arcpirosító Ecset
2014. május 7.

A "szőrei" szúrósak (még hogy természetes rostszál, ez műanyag), állandóan hullanak, minden alkalommal amikor letisztítottam fekete lett a víz, úgy kopott a színük. Nem is lehet anélkül letakarítani, hogy ne hulljon ki tizenöt "szőr". A mérete a legnevetségesebb a sztoriban, a nyele alig nyolc cm hosszú, nem lehet kényelmesen megfogni, a pamacs része is olyan, mint egy nagyobb szemhéjárnyalós ecset pamacsa. Persze a méretéről a katalógusban nem lehetett olvasni. Rettenetes minőség. Kezelhetetlen. Kidobtam.

Dove Repair Therapy Intense Repair Hajpakolás

Dove Repair Therapy Intense Repair Hajpakolás
2014. május 7.

Nem a leggazdaságosabb pakolások táborához tartozik, mert 1099 forint az ára és 180 ml-es a kiszerelése, de ennél jobbal még nem találkoztam. A praktikus, megbízható, gyönyörű tubusa professzionális megjelenést kölcsönöz neki. Finom, szolid, tartós illata, fehér színe, vizes állaga van. Hetente háromszor használom, a hajtövekre nem kenem, három percig hagyom dolgozni. A derékig érő hajam feltámadt hamvaiból, selymesen puha, ragyogó, könnyű, gubancmentes, mélyen táplált és illatos már az első használat után is. Nem csak felszínesen táplál, tényleg mélyrehatóan kezeli a sérült hajszálakat. Töredezett hajszálat már alig találok! Szívből ajánlom! Nem fizetett reklámduma.