Damita

Regisztráció dátuma: 2014. május 1.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. május 1.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Yves Rocher Sérum Végétal3 Szemkörnyék Ápoló

Yves Rocher Sérum Végétal3 Szemkörnyék Ápoló
2014. május 3.

Ez tényleg igazi csodaszer! Kb. másfél éve nagyon elkezdett táskásodni a szemem, eleinte azt hittem, csak a fáradtság miatt, de mikor 12 óra alvás után is ugyanúgy néztem ki, gyanút fogtam, hogy ez már valami más, addigra viszont a táska alatt kialakult egy ronda mély ránc is, ami eléggé véglegesnek tűnt, hiába kentem, masszíroztam, makacsul maradt. Ekkor tévedtem be egy Yves Rocher boltba, ahol felajánlották a törzsvásárlói tagságot, és a kártya mellé kaptam egy csomó mintát is, köztük volt ez a krém is. Az illata rögtön rabul ejtett, és az állaga is nagyon kellemes, könnyű, nem zsíros. Célzottan a problémás részre kentem, és esküszöm, már az első használat után halványította a ráncot! Amint elfogyott a minta, rohantam megvenni. Mostmár lassan fél éve használom (ugyanazt a tubust - nagyon kiadós) és elmondhatom, hogy nyoma sincs a ráncnak. Persze időközben a táskásodást is sikerült megszüntetni egy másik YR krémmel. Szóval nekem ezzel sikerült a lehetetlen: visszaforgattam az időt :) Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Yves Rocher Active Sensitive Szemkrém

Yves Rocher Active Sensitive Szemkrém
2014. május 1.

Nagyon jó! A szemem alatti puffadásra vetem és teljesen bevállt erre a célra. Nyugtatja a bőrrömet es megszűntek a táskák. Fáradt szemekre csak ajánlani tudom.

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál
2014. május 1.

Nekem sajnos érzékeny a szemem, és ez allergizálta :( De látványra is csak átlagos hatást ért el. Semmi extra.