Damsel8

Regisztráció dátuma: 2017. március 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. március 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

NeoStrata Lotion Plus AHA 15

NeoStrata Lotion Plus AHA 15
2017. március 15.

Sziasztok!

2016 novembere óta (5 hónapja használom). Még mindig tart az első flakon. :D
Mindenképp szeretnék véleményt írni a termékről. Csak ajánlani tudom!

23 éve küzdök a pattanásos bőrrel, orvostól orvosig jártam, és amit lehet, mindent kipróbáltam: gyógyszeres kezelés, vitaminok, kozmetikus, ilyen-olyan krémek, arclemosók, spéci diéták, stb. Épp csak átoklevételen nem voltam.
Rettenetes volt a bőröm, és nem csak az arcom. a nyakam, a hátam és a mellkasom is tele volt pattanásokkal. A hegekről és pigmentfoltokról nem is beszélve.
Valójában nagyon elegem volt a kozmetikumokból, mert semmi sem használt, és csak a pénzt dobtam ki rájuk. Aztán itt csupa jót olvastam a NeoStarta-ról. Gondoltam, még utoljára adok egy esélyt a „csodakencéknek”, hátha MOST! És tényleg!!!

Az első 2 hét kemény volt. (Ebben az időszakban minden este bekentem vele az arcomat). Kicsit csípett csak.
Ahogy mások is írták előttem, még több pattit hozott ki, de aztán a 3. héttől hozzászokott a bőröm, és normalizálódott a helyzet. Egyébként soha életemben nem volt közöm az Aha meg egyéb hámlasztásokhoz. Ez volt az első alkalom, hogy effélével érintkeztem.
Szóval a 3. héttől már csak háromnaponta használtam, és hétről hétre láttam a javulást: a foltok gyönyörűen halványodni kezdtek.

Időközben leálltam a tejtermékekről, és csodák csodájára, VÉGRE(!) a pattanások is eltakarodtak rólam.

A krémet az utóbbi pár hónapban már csak hetente 1x használom (elég egy kis borsónyi belőle), 0.5 milliméteres dermarollerezés után. Így még jobban érvényesül a hámlasztó hatása, mert mélyebbre jut a bőrben. Na, ilyenkor csíp, mint a fene.

Lehet, hogy első ránézésre soknak tűnik a krém ára, de hónapokig elég, és a hatása bőven felér a kozmetikuséval. Mindenképp érdemes beleinvesztálni. Amióta megvettem + szermányoltam mellé egy dermarollert, azóta nem járok kozmetikushoz. Rengeteg pénzt és időt megspóroltam így. Főleg, hogy vidéki vagyok, nem kell ide-oda utazgatnom egy-egy kezelésért.

Ez a krém gyakorlatilag visszaadta az életemet, nem kell többé alapozóval rejtegetnem az arcomat.
Sokkal több csillagot adnék rá, mint amennyit lehet.