Dana1983

Regisztráció dátuma: 2012. november 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. november 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Tresemmé Purify & Hydrate Sampon

Tresemmé Purify & Hydrate Sampon
2021. április 27.

A termék adatlapjáról nem derül ki, de ez a sampon zsíros hajra való.
Az én hajam olyan tré, hogy a megfelelő sampontól 1 napig friss, rossz samponnal meg még 24 órát se bír ki, és csatak zsír. Már mindent kipróbáltam. Ez a sampon viszont nagyon jó! Az illata finom, jól habzik, csikorgósra tisztít, mosás után nagyon könnyed érzés, kevesebb hajszálam hullik ki és majdnem 2 napig tart a frissen mosott hatás. Hihetetlen, ilyet még nem láttam egy sampontól se. :-)

The Ordinary Marine Hyaluronics

The Ordinary Marine Hyaluronics
2021. április 7.

Nagyon híg, a bőröm azonnal beszívja, így lehetetlen elkenni. De a lényeg, hogy az extra érzékeny (és tré) bőröm tök vörös lesz tőle

Clinique Superdefense CC Cream SPF30

Clinique Superdefense CC Cream SPF30
2021. március 18.

Évekig a Clinique City Block-ját használtam, de a bőröm mindentől kipirosodik, úgyhogy (a fényvédelem mellett) erősebb fedést akartam kipróbálni. Ebből a CC-ből a Light árnyalatot vettem meg és nagyon szépen illeszkedik a bőrömhöz. Nekem a fedése erős és szárít is, ezért úgy használom, hogy összekeverem hidratálóval és így kenem a fejemre.
Erős napsütésben pattanásaim lesznek tőle. Gondolom nem véletlenül, mert Dr. Leslie Baumann szerint, mivel a kémiai fényvédők elnyelik a napfényt, ezért hőenergia termelődik a bőrben, ami érzékeny bőrnél 1-2 nap múlva pattanásokat okoz.

6 ÖSSZETEVŐ

Bis-Hydroxyethyl Tromethamine EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen