Dana1983

Regisztráció dátuma: 2012. november 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. november 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Aromax Argánolaj

Aromax Argánolaj
2019. május 24.

Nekem pattanásra hajlamos bőröm van és valahol azt olvastam a neten, hogy az argánolaj jó rá. Miután megvettem és itthon elolvastam a tájékoztatóját jöttem rá, hogy nem. Persze tettem vele egy próbát, elborítottak a pattanások.
Akármilyen keveset is teszek a hajvégeimre mosás után, akkor is zsíros hatása lesz. Sőt, ahogy hozzáér az argánolajos hajam az arcomhoz (hiába már megszáradt), ugyanúgy pattanásos leszek.
Egyedül a száraz lábszáramra tudom elképzelni a használatát.

Uriage Hyséac Bi-Stick

Uriage Hyséac Bi-Stick
2019. május 24.

A termék korrektor része nagyon jó! Tényleg sötétebb barnás-sárga, de nagyon puha állaga van, könnyen fel lehet célzottan vinni és ha utána a szokásos korrektort használom, nem is látszik a piros pattanás.
Az ecsetelővel az a helyzet, hogy egy kicsit nyugtatja a gyulladásokat, de nem csodaszer, hogy egy éjszaka alatt eltüntetné őket. Na meg lehetne rendes rövid szőrű kis ecset a végén, mert ez a ferde végű hajlékony műanyag felvivő nem az igazi.

Isana Professional Spülung Anti Haarbruch

Isana Professional Spülung Anti Haarbruch
2019. május 20.

Nem szoktam egyáltalán balzsamot használni, mert így is kétnaponta kéne hajat mosnom. Hiába mondja mindenki, hogy ha csak a haj hosszára teszünk balzsamot akkor nem fog jobban zsírosodni, ez nálam nem igaz.
Na mindegy, gondoltam teszek egy utolsó próbát ezzel a balzsammal, főleg a benne található keratin miatt. Eddig úgy látszik jól tettem, mert rendesen teszi a dolgát (ilyen téren az előzőekkel se volt gond) viszont nem zsírosít. Remélem így is marad.

6 ÖSSZETEVŐ

Bis-Hydroxyethyl Tromethamine EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen