Dana1983

Regisztráció dátuma: 2012. november 22.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2012. november 22.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Clinique Superdefense CC Cream SPF30

Clinique Superdefense CC Cream SPF30
2020. június 23.

Évekig a Clinique City Block-ját használtam, de a bőröm mindentől kipirosodik, úgyhogy (a fényvédelem mellett) erősebb fedést akartam kipróbálni. Ebből a CC-ből a Light árnyalatot vettem meg és nagyon szépen illeszkedik a bőrömhöz. Nekem a fedése erős, kézzel felkenve csíkos és maszkos, de vettem hozzá egy Blendert és azzal vékonyan tudom felvinni. Ha nem hidratálok alá, akkor szárítja a bőröm.

Update: Sajna le kell vonjak a csillagaiból, mert pattanásaim lesznek tőle. Valószínűleg az érzékeny bőröm nem bírja a kémiai fényvédőket. Vissza a City Block-hoz.

Na, kiderült, hogy nem véletlenül vagyok pattanásos a kémiai fényvédőktől. Dr. Leslie Baumann szerint, mivel a kémiai fényvédők elnyelik a napfényt, ezért hőenergia termelődik a bőrben, ami érzékeny bőrnél 1-2 nap múlva pattanásokat okoz.

Neutrogena Deep Moisture Sensitive Testápoló

Neutrogena Deep Moisture Sensitive Testápoló
2020. június 10.

A kisfiam kiszáradásra hajlamos bőrére eddig a Babydream testápolóját használtam, de az nagyon híg és másnapra ugyanolyan száraz volt a bőre. Utánanéztem itt, hogy melyik testápoló lenne a legjobb ami nem tartalmaz illatanyagokat és alkoholt, valamint nem kell minden nap kenni. Ezt választottam és nagyon elégedett vagyok vele! Hamar beszívódik, nem kell sok belőle, nagyon jól hidratál, a pumpás adagolója is jó. Maradok ennél!

Babydream Extra Sensitive Pflegelotion

Babydream Extra Sensitive Pflegelotion
2020. június 3.

Ez a testápoló könnyű állagú, hamar beszívódik, illata nincs. Viszont, ha kiszárad a kisfiam bőre, akkor 4-5 egymást követő napon kell használni, mert egy alkalom után semmit sem ér. A legnagyobb baj az, hogy a fiam azt mondja, hogy az első napokban ilyenkor csípi a bőrét. :-(

6 ÖSSZETEVŐ

Bis-Hydroxyethyl Tromethamine EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen