danacanahai

Regisztráció dátuma: 2012. január 15.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. január 15.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Sol de Janeiro Brazilian Bum Bum Cream

Sol de Janeiro Brazilian Bum Bum Cream
2020. augusztus 25.

Ez a krem... ISTENI!!! Testvaj szeru, pillanatok alatt beszivodik a borbe es az illata mennyei. Igaz hogy nagyon draga (150 ml-t vettem 30 euroert), es elegge nehez beszerezni (Spanyolorsagbol vettem Sephora-ban). Biztosan ujravevos, nyaron alap darab!!!

Bond No.9 Midtown The Scent of Peace EDP

Bond No.9 Midtown The Scent of Peace EDP
2020. május 25.

Nos, ez a parfum >90%ban D&G Light Blue. A doboz+uveg nem high end minoseg. Teljes aron sosem vennem meg. DE... valaki 3 fujas utan ugy dontott hogy megvalik tole, es igy lett az enyem 49/50 ml-s uveg negyed aron. Igy SZUPER!
UPDATE: hasznalom par napja es egyszeruen beleszerettem... annyira finom... mar nem is hasonlit annyira D&G-ra. Annyira tiszta, jo erzes viselni... nem kimondottam alkalmi illat, de otthonra, irodaba, barhova... ISTENI!!!

Victoria's Secret Eau So Party

Victoria's Secret Eau So Party
2020. május 13.

2016ban nem is tudtam ennek a parfumnek a letezeserol... A napokban veletlenul bukkantam ra egy webshopban (1 db volt osszesen) es vaktaban megrendeltem (30 dollar volt). A csomagolasa nagyon cuki! De az illata nem volt az igazi... a csuklomon... Aztan a polomra is fujtam... Majd kesobb tunt fel hogy milyen csodas illat ez! Es meg masnap is ereztem! Nagyszeru kis parfum! Boldog vagyok vele!

8 ÖSSZETEVŐ

Nonfat Dry Milk EWG Kockázat: EWG Adat: közepes