danacanahai

Regisztráció dátuma: 2012. január 15.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. január 15.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Boucheron Quatre EDP

Boucheron Quatre EDP
2019. december 23.

Sok véleményt olvastam már erről a parfümről, és mivel nagyon baráti árban találtam, ezért vakon megrendeltem. Az üvege nem mindennapi, az illat pedig tartós, szerintem hasonlít (rajtam) Narciso Rodriguez For Her illatához (a fekete üveg), annál azonban olcsóbb. Egész évben viselhető illat, inkább mindennapi mint alkalmi.

L'Artisan Parfumeur Batucada

L'Artisan Parfumeur Batucada
2019. december 23.

Féltem ettől a parfümtől, de egyszer csak hihetetlen jó árban tudtam megrendelni az 50 ml-t és rácsaptam. És de jól tettem... Rajtam egy nyári, citrusos, furcsán édes illatot produkál, ami tartós és különleges. Semmihez sem hasonlít az eddig próbált illatok közül. Tehát ha ezt viselem, bizos hogy az utcán nem fogok belebotlani még egy ilyen vagy hasonló illatba. Bár nyári illatnak tekintem, még a mostani hideg időben is jó érzés viselni.

Swiss Arabian Sehr Al Sheila EDP

Swiss Arabian Sehr Al Sheila EDP
2019. december 23.

Nos, onnan kezdem hogy ez egy hihetetlenul ERŐS, majdhogynem FULLASZTÓ parfüm... első körben... Aztán idővel lecsilapodik... na... nem 5 perc alatt, hanem 5 óra alatt... és egy finomnak ítélhető illatot áraszt még kb. 5 órát a bőrön (ruhán 2 nap simán). 1 sniffet fujtam magamra és egy 8 személyes irodát betöltött és 2 fejfájást elindított (az enyémet is). Brutál amit tud... A 100 ml-s kiszerelés szerintem elég kb. 2 életen át. A neten azt olvastam hogy ez a parfüm a Guerlain ház Santal Royal dupé-ja, az ára viszont annak töredéke. Én blind vettem meg az illat jegyek alapján, de igazából nem jó módszer, jobb lett volna előbb kipróbálni... Dehát illatmintát nem találtam, vaktában megrendeltem. Az üvege mesés és a doboza is amiben jön. Csak téli illatként tudom elképzelni.

8 ÖSSZETEVŐ

Nonfat Dry Milk EWG Kockázat: EWG Adat: közepes