dandy

Regisztráció dátuma: 2015. május 10.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. május 10.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Olfactive Studio Close Up EDP

Olfactive Studio Close Up EDP
2020. szeptember 9.

Az én bőrömön 98%-ban megegyezik a PdM Oajan illattal...talán ha az Oajan üvegesem elfogy, beszerzem ezt, mert költséghatékonyabb :D

Lattafa Opulent Musk EDP

Lattafa Opulent Musk EDP
2020. július 14.

Valahol olvastam, hogy erőteljesen hasonlít a Baccarat Rouge-hoz 😊, így muszáj volt beszereznem.🤗 És tényleg...klónnak nem nevezném, de rajtam valóban hozza a BR érzést...nagyon hasonló, de önálló illatként is megérdemli a max. csillagot. Ráadásul nagyon tartós, egész napos illat és óriási mennyiség.

Naava Skin Harmony Nappali Ritmus Arckrém

Naava Skin Harmony Nappali Ritmus Arckrém
2019. november 11.
(!)

Még áprilisban kaptam tesztelésre. Ahogy kinyomtam a kézfejemre, egyből éreztem, hogy ez nálam biztos nem lesz nappali krém, túl sűrűnek, testesnek tűnt az én zsíros bőrömnek. Éjszakára próbáltam ki, de reggelre úszott a bőröm a zsírtól. Félre is tettem, majd valamikor elhasználom, vagy odaadom olyannak, akinek jobban passzol a bőréhez. Majd el is felejtkeztem róla...nyáron megkapta az arcomat a nap, éreztem, hogy húzódik, ég, gyors hidratálásra van szükség és kezembe akadt ez a krém, minden mindegy alapon felkentem. Reggel kisimult, mattnak mondható arccal ébredtem, pirosságnak nyoma sem volt. Azóta ezt használom éjszakai krémnek, imádom az illatát, állagát, hatását. Szépen hidratál, az aprócska ráncokat feltöltötte, halványította, puha, sugárzó a bőröm reggelente, nem egy nyúzott arc néz vissza a tükörből. Ahogy előttem is írták, nem okoz pattanásokat, mitesszereket, a szemkörnyékére is jut sokszor, de nem irritál, sőt, ott is szépen hidratál. Most érkezett meg a második tubussal, mivel úgy éreztem nélküle nem élet az élet, kell! :)))