dandy

Regisztráció dátuma: 2015. május 10.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. május 10.
Bőrtípus: Zsíros

Naava Skin Harmony Nappali Ritmus Arckrém

Naava Skin Harmony Nappali Ritmus Arckrém
2019. november 11.
(!)

Még áprilisban kaptam tesztelésre. Ahogy kinyomtam a kézfejemre, egyből éreztem, hogy ez nálam biztos nem lesz nappali krém, túl sűrűnek, testesnek tűnt az én zsíros bőrömnek. Éjszakára próbáltam ki, de reggelre úszott a bőröm a zsírtól. Félre is tettem, majd valamikor elhasználom, vagy odaadom olyannak, akinek jobban passzol a bőréhez. Majd el is felejtkeztem róla...nyáron megkapta az arcomat a nap, éreztem, hogy húzódik, ég, gyors hidratálásra van szükség és kezembe akadt ez a krém, minden mindegy alapon felkentem. Reggel kisimult, mattnak mondható arccal ébredtem, pirosságnak nyoma sem volt. Azóta ezt használom éjszakai krémnek, imádom az illatát, állagát, hatását. Szépen hidratál, az aprócska ráncokat feltöltötte, halványította, puha, sugárzó a bőröm reggelente, nem egy nyúzott arc néz vissza a tükörből. Ahogy előttem is írták, nem okoz pattanásokat, mitesszereket, a szemkörnyékére is jut sokszor, de nem irritál, sőt, ott is szépen hidratál. Most érkezett meg a második tubussal, mivel úgy éreztem nélküle nem élet az élet, kell! :)))

Ajmal Aristocrat For Her EDP

Ajmal Aristocrat For Her EDP
2019. július 16.

Up: mégis beszereztem, mert még jobb árban találtam meg, így nem hagyhattam ki :) Szerintem a legjobb BR540 "utánzat", kicsit tarthatna tovább is az illat, de még akkor is jó, ha napközben frissíteni kell! :) mégis megkapja az 5 csillagot.

2019. 06.18.
Olvastam róla, hogy Baccarat-ra hasonlít. Mivel az az első számú kedvencem, de sajnos gyorsan fogy az üvegből, próbálok spórolni vele, így reménykedtem ebben az illatban. 10 ml fújóst sikerült belőle beszerezni és el is használtam mindet az utolsó cseppig. Valóban nagyon finom illat, nagyon hasonlít a Baccarat Rouge-hoz, ez talán kicsit epresebb (pedig nincs is benne) és édesebb is rajtam. Sajnos ugyanazt az érzést nem adja mint a BR. :(, de elfogadtam volna, mivel egyharmad áron lehet hozzájutni...már-már meg is rendeltem, de sajnos a tartóssága csapnivaló, 3-4 óra múlva teljesen eltűnt a bőrömről. Nem vártam 12-24 óra tartósságot, mint a BR540-nél, de mivel egy Ajmal parfümről beszélünk, vártam azért egy 8 órát. :( Marad a gyűjtögetés az újabb üveg eredetire! :) Csak a tartósság miatt adok 4 ⭐-t.

The Different Company White Zagora

The Different Company White Zagora
2019. június 19.

Általában az édes, gourmand illatokat kedvelem, még nyáron is képes vagyok ilyeneket fújogatni, mivel nem kedvelem a citrusos és/vagy vizes parfümöket. Egészen 2 héttel ezelőttig simán toltam a Mula Mula-t és a Lira-t is :D Aztán megérkezett a meleg és évek óta nem jutott ilyen eszembe, de most vágytam egy friss, tiszta illatra, ami akár 35 fokban is megállja a helyét, de nem is tudtam, hogy kezdjek neki a keresgélésnek....azonban egy kedves krémmániás lány megoldotta a problémámat. Fújóst csereberéltünk és kaptam ajándékban egy kis mintát ebből a parfümből...már a neve nagyon tetszett. Amikor kipróbáltam épp kb 36-38 fok meleg, tűző nap volt, magamra kenegettem és egyből elvarázsolt...gondolataimban frissen vasalt fehér ingek lengedeztek a szélben, a tikkasztó hőségben felüdülést hozott, valóban mint egy oázis. :) A kezdeti citrusosság gyorsan csillapodik és az enyhén édes-meleg, mégis friss, fehér virágos illat rajtam akár 6-8 óráig is kitart. Meg kellett vennem, hogy egész nyáron érezhessem ezt az illatot.