dandy93

Regisztráció dátuma: 2013. június 29.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2013. június 29.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Avon Artistique Iris Fétiche EDP

Avon Artistique Iris Fétiche EDP
2020. július 16.

Finom, friss-virágos illat, egész tartósnak is mondnám, csak sajnos nem tökéletes a kémia közöttünk - rajtam a fanyarabb (és általam kevésbé kedvelt) illatjegyei dominálnak, a puha meleg virágos lecsengés valahogy elmarad. Ez persze nem a parfüm, hanem a bőröm "hibája", de a kis kiszerelést így is boldogan el fogom fújkodni. :)

Isana Sunsu Step 1 Arctisztító Krém

Isana Sunsu Step 1 Arctisztító Krém
2020. július 13.

Potom 350 Ft-ért jött haza velem, de talán még annyit sem ér. Lemosás közben szinte csikorgott-nyikorgott a bőröm tőle, ami nem valami egészséges dolog szerintem... Minden nap tuti nem használnám, de ha valami nagyon ragaszkodó olajos dolgot kell lemosni, még jól jöhet, csak ez miatt nem dobom ki.

Soliteint Q10 Szemkörnyék Ápoló

Soliteint Q10 Szemkörnyék Ápoló
2020. július 6.

Az általam vett terméknek minimálisan eltér az összetétele, a "Tocopheryl Acetate" a 6. helyen van, az "Euphrasia Officinalis (Eyebright) Extract" helyett pedig "Cucumis Sativus Fruit Extract" (uborkakivonat) szerepel.

Hatását tekintve egy hónap után annyira még nem vagyok lenyűgözve, mint a többiek, de nem is húzom le, mivel ilyen szép összetevőkkel ekkora mennyiség pénztárcabarát áron (kb 1800 Ft-ért vettem) még akkor is magas pontszámot érdemel, ha nem csinál semmi különöset az ápoláson kívül. Nekem nem igazán halványította/csökkentette a karikáimat és a duzzanatokkal ill. az első ráncokkal sem kezdett sok mindent, de szívesen nyúlok érte reggel és este is. Szeretem a gélnél testesebb, de hamar beszívódó állagát, és külön öröm, hogy nem veszik össze a folyékony korrektorommal sem. Esélyes, hogy ameddig nem találok jobbat, ez lesz az újravásárolós szemkrémem. :)

Update #2: Azért mégsem akkora mennyiség, mint gondoltam, szűk 3 hónap alatt elpacsmagoltam, igaz, az arcomra is jutott belőle gyakran. Még mindig tetszik, így úton az utánpótlás. :)