dandy93

Regisztráció dátuma: 2013. június 29.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2013. június 29.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Neutrogena Cellular Boost De-Ageing Koncentrátum

Neutrogena Cellular Boost De-Ageing Koncentrátum
2021. január 12.

Nem állítom, hogy csodaszer, de számomra ez az első drogériás ránctalanító, ami tényleg csinál valamit az ígérgetésen túl... A homlokomon kialakult vízszintes ráncra használom már lassan egy hónapja, és nemrég feltűnt, hogy sminkelés közben kevésbé ül meg az alapozó benne, tehát a krém használata valamennyivel csökkentette a mélységét. Óvatosan kell bánni vele, mert a retinolnak irritáló hatása is lehet (ezt sajnos megtapasztaltam, mikor az első eredményen felbuzdulva balga módon "töményen" a szemem köré kentem - először irritált, kiszáradt bőr lett a vége, de egy semleges krémmel keverve már ott is használom), és fontos mellette a mindennapos fényvédelem, de összességében egy könnyen hozzáférhető, akciósan egész gazdaságos krémről van szó, így nem bántam meg, hogy leemeltem a polcról.

Tresemmé Száraz Sampon Barna Hajra

Tresemmé Száraz Sampon Barna Hajra
2020. december 14.

Nálam egész jól működik, vékony szálú, kevés hajam van, egy nappal ki tudom tolni vele a hajmosást. Reggel használom, mivel nem hagy fehér nyomot, így csak gyorsan belemasszírozom, kifésülöm és összefogva teljesen vállalható utána a frizurám.

Avon Artistique Iris Fétiche EDP

Avon Artistique Iris Fétiche EDP
2020. július 16.

Finom, friss-virágos illat, egész tartósnak is mondnám, csak sajnos nem tökéletes a kémia közöttünk - rajtam a fanyarabb (és általam kevésbé kedvelt) illatjegyei dominálnak, a puha meleg virágos lecsengés valahogy elmarad. Ez persze nem a parfüm, hanem a bőröm "hibája", de a kis kiszerelést így is boldogan el fogom fújkodni. :)