Daniella11

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: -

Essence Mattifying Compact Powder

Essence Mattifying Compact Powder
2019. október 29.

Maga a púder egy erős négy csillag lenne, mert szép színe van, nem sötétedik, kellemes az állaga, bár sokáig nem is mattít. Viszont a doboz valami borzalom! Az első ilyen púderem eltört a nyitórésznél, és a másik oldalon is röviddel azután, hogy megvettem; azt hittem, én voltam a béna. Aztán a másodikkal ugyanez volt, sőt, a teteje meg is repedezett, darabokban tört szét. A harmadikkal ugyanígy jártam, és nagyon kellemetlen, hogy a neszesszerem mindig csupa púder, fele kipereg oda, mert ha már eltört a doboz, nem lehet összerögzíteni semmivel. Elsősorban emiatt nem fogom többet újravenni, hisz így elhasználni sem tudom.

Isana Lash Color Szemöldök-és Szempillafesték

Isana Lash Color Szemöldök-és Szempillafesték
2019. március 29.

Én feketét vettem, és alig mélyített az eredetileg fakó-szőke szempilláim színén. Kétszer csináltam végig a procedúrát egymás után-gyakorlatilag feleslegesen, szinte semmi nem látszik. Lehet, hogy szemöldökre elég ennyi, na meg akkor lehet várni is, hogy kifejtse az eredményt. De szempillafestéskor annyira csípte a szemem, hogy le kellett mosnom pár perc után. És igen, a szempilla alá való lapocskák nem illeszkednek, meg kemények is.

Garnier Miracle Skin Nappali Arcápló Krém

Garnier Miracle Skin Nappali Arcápló Krém
2019. január 15.

Az én bőröm szebb, egyenletesebb lesz tőle, mivel zsíros bőröm van, nekem elég ennyi hidratálás. Viszont amiért muszáj volt levonnom nem is egy, hanem két pontot mindjárt: már egy nap után apró kiütésszerű pattanások jönnek rám tőle. Több nap után meg már vállalhatatlan a bőröm tőle. Amúgy elég érzékeny bőröm van, a krémek jó része nem tesz neki jót. Nagyon sajnálom ezt a terméket, mert nekem megfelelne a színe, állaga, dehát így nem tudom elhasználni.

1 MÁRKA