Daniella11

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: -

Cantu Curl Activator Cream

Cantu Curl Activator Cream
2020. október 27.

Sajnos le kell húzzam ezt a terméket, az én hajam borzasztóan szöszös lesz tőle. Nem csoda, a második helyen van az összetevők között a glicerin, ami nedves időben vízmágnes, a légkondis irodában viszont szárít. Porózus a hajam, sokat felszív, amikor felkenem, még rendezett az eredmény, de elég egy-két óra, és szösztenger lesz. (Amúgy tó mellett lakom, tehát az állandó párás idő garantált.) Azért nem egy pontot kap, mert biztosan van az az időjárás, amiben működik. Viszont számomra kuka.

Oriflame The One Hydra Matte A-Z Krém

Oriflame The One Hydra Matte A-Z Krém
2020. március 10.

A 3 és a 4 csillag között hezitálok, mert a fedése borzasztóan kevéske, az is eltűnik a nap folyamán. De legalább nem ül bele a pórusokba, ráncokba (még a szem környékén sem!). Csak korlátozottan mattít, de legalább nem izzadja-dobja le a bőröm átfényesedve. Nálam hatalmas jó pont viszont, hogy nem csinál pattanásokat, illetve a 30-as fényvédője is az. De amúgy semmi extra. 3,5.

Essence Mattifying Compact Powder

Essence Mattifying Compact Powder
2019. október 29.

Maga a púder egy erős négy csillag lenne, mert szép színe van, nem sötétedik, kellemes az állaga, bár sokáig nem is mattít. Viszont a doboz valami borzalom! Az első ilyen púderem eltört a nyitórésznél, és a másik oldalon is röviddel azután, hogy megvettem; azt hittem, én voltam a béna. Aztán a másodikkal ugyanez volt, sőt, a teteje meg is repedezett, darabokban tört szét. A harmadikkal ugyanígy jártam, és nagyon kellemetlen, hogy a neszesszerem mindig csupa púder, fele kipereg oda, mert ha már eltört a doboz, nem lehet összerögzíteni semmivel. Elsősorban emiatt nem fogom többet újravenni, hisz így elhasználni sem tudom.

1 MÁRKA