Danina9592

Regisztráció dátuma: 2013. június 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. június 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Lovely Ombre Duo Lipstick

Lovely Ombre Duo Lipstick
2019. október 11.

Sajnos én is vettem egyet... A folyékony matt rúzsait annyira imádom a márkànak, hogy azt hittem, ez is csak jó lehet, de csalódnom kellett. Már az kiakasztott, hogy az amúgy sötét rózsaszín csomagolásban egy jóval barnàbb árnyalatú kontúrceruza van, de komolyan mondom az még semmi! A vastag, világos része az igazi förtelem. Nagy csillám darabok, undorító textúra. Ragad, összeáll a számon, és meglehetősen tartós. Még a nap végén is majdnem olyan szörnyű, mint amikor felkenem. Katasztrófa.

Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Kiss EDT

Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Kiss EDT
2019. július 24.

Sajnos nekem csalódás volt az illata. Kipróbálás nélkül rendeltem meg a netről, rögtön, mikor megjelent. (Olyan, mintha az ára ezeknek egyre durvább lenne, netről is 18-ért jutottam hozzá). Az előző szériákat imádtam. Friss, virágos kis lágyságok voltak, azóta is féltve őrzöm belőlük a maradékokat, ezért is mertem megvenni így. Sajnos viszont a rózsával nem számoltam, és rajtam kizárólag csak az érződik. Nem az a mamás rózsa illat, de mégis rózsa, és nem tudok megbarátkozni vele. Eddig minden rózsás parfümöm eladtam, ezt viszont sajnáltam. Néha kipróbáltam egy fújást újra és újra, hátha csak rosszul emlékszem, de nem. Persze ez csak az én agymenésem, ezért nem tudom teljesen lepontozni. Aki szereti a rózsa illatot, annak telitalálat lehet nyárra.

Nina Ricci Les Sorbets De Bella EDT

Nina Ricci Les Sorbets De Bella EDT
2019. május 30.

Mint szinte minden almácskát, őt is muszáj volt megszereznem magamnak. Mikor a benzinkúton ülve 5 perc kínszenvedés után végre sikerült kicsomagolnom, az első dolog, amit megéreztem... És lehet most butaságot írok, de az üvegének mandula aroma illata van. Bontatlanul került hozzám, tehát nem lehet, hogy más parfümről került oda... Na és azóta szeretnék valami mandulás parfümöt. :D Ennyit a felesleges szövegelésről. Az illat az üvegben kellemesen fanyar, mindig éhes leszek tőle, annyira kis finom és lágy. Olyan, mint a Bella visszafogottabb... halványabb (nem negatív értelemben) változata. Az előttem szóló nagyon jól leírta a lényeget. Nem kell valami óriási változásra számítani. Az elején valóban van egy kis plusz, de pár perc után nehezen tudnám megkülönböztetni őket. A tartóssága... Csalódás. :( Persze tudom, hogy egy könnyed illattól nem várhatok túl sokat, de ez tényleg gyatra. :( Emiatt kicsit szomorú is vagyok, mert ezt a csodát egész nap szeretném érezni. Azért nem kap levonást, mert sajnos imádom.