Danina9592

Regisztráció dátuma: 2013. június 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. június 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Spring EDT

Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Spring EDT
2021. szeptember 16.

Néhány régebbi limitált kiadás még mai napig is a gyűjteményem része, de 2017-től egyszerűen nem tetszettek már ezek a kiadások. Az üvege és az összetevő listája miatt most mégis megrendeltem látatlanban, és hatalmas pozitív csalódás! Ebben sokkal inkább érezni lehet az eredeti illatát, de van benne egy kis zöld csavar, amitől még inkább friss és lágy. Ezek a Daisyk nem azok az arcon csapós, erős illatok, én pont ezért szeretem annyira. Büszkén teszem be a többi mellé a polcra.

Hugo Boss The Scent Pure Accord For Her EDT

Hugo Boss The Scent Pure Accord For Her EDT
2021. szeptember 6.

Ez egy nagyon kellemes illat. Az első Scenthez képest valóban visszafogottabb, nem hivalkodó, mégis rengetegszer dicsérik, mikor hordom. Talán kicsit elfogult vagyok a The scent családdal, de nekem ez is teli találat. Külön tetszik, hogy nem csak egy hajszálnyi eltérés van az alap illathoz képest, könnyen megkülönböztethetőek.

Catrice Matt Pro Ink Folyékony Ajakrúzs

Catrice Matt Pro Ink Folyékony Ajakrúzs
2021. március 20.

Én a matt rúzsos pályafutásomat Nyx rúzsokkal és Lovely, Loreal rúzsokkal kezdtem. Később a Maybelline engem is lenyűgözött, így a legtöbb rúzsom már ebből a márkából van. Mostanában annyira dicsérték ezt a Catrice rúzst, hogy muszáj volt kipróbálnom. A 050-es My love-my decision árnyalatot választottam, ami számomra a tökéletes nude szín. Egy picivel erősebb a szám színétől. Amikor felkentem az első benyomásom az volt, hogy nagyon könnyű vele dolgozni, kellemes állaga van és gyorsan megszárad. Nagyon bíztam benne, hogy tartós lesz, mert akkor tényleg egy olcsó kis csodetermék lenne. Sajnos egyáltalán nem az. 1 óra alatt teljesen lekopott a szám belsejéről pedig direkt nem ettem és nem ittam vele. Azóta többször is próbáltam, de az eredmény sajnos mindig ugyanaz. El fogom használni, de csak akkor érdemes próbálkozni vele, ha nem zavar, hogy óránta igazítgatni kell.