Danina9592

Regisztráció dátuma: 2013. június 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. június 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Nivea Silk Mousse Sweet Snowflakes

Nivea Silk Mousse Sweet Snowflakes
2020. január 9.

Tavaly karácsonykor kaptam, de csak most decemberben került rá a sor. Több ilyen Nívea habot próbáltam, de ez a kedvencem. Annyira selymes, és olyan jó az illata. Nagyon játékos kis hab, egy fárasztó nap után jó kedvre tud deríteni. Nagyon sokáig kitart, úgyhogy ha ezt nézzük, nem is olyan vészes az àra. Ha még kapható lenne, biztosan újra venném.

Lovely Ombre Duo Lipstick

Lovely Ombre Duo Lipstick
2019. október 11.

Sajnos én is vettem egyet... A folyékony matt rúzsait annyira imádom a márkànak, hogy azt hittem, ez is csak jó lehet, de csalódnom kellett. Már az kiakasztott, hogy az amúgy sötét rózsaszín csomagolásban egy jóval barnàbb árnyalatú kontúrceruza van, de komolyan mondom az még semmi! A vastag, világos része az igazi förtelem. Nagy csillám darabok, undorító textúra. Ragad, összeáll a számon, és meglehetősen tartós. Még a nap végén is majdnem olyan szörnyű, mint amikor felkenem. Katasztrófa.

Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Kiss EDT

Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Kiss EDT
2019. július 24.

Sajnos nekem csalódás volt az illata. Kipróbálás nélkül rendeltem meg a netről, rögtön, mikor megjelent. (Olyan, mintha az ára ezeknek egyre durvább lenne, netről is 18-ért jutottam hozzá). Az előző szériákat imádtam. Friss, virágos kis lágyságok voltak, azóta is féltve őrzöm belőlük a maradékokat, ezért is mertem megvenni így. Sajnos viszont a rózsával nem számoltam, és rajtam kizárólag csak az érződik. Nem az a mamás rózsa illat, de mégis rózsa, és nem tudok megbarátkozni vele. Eddig minden rózsás parfümöm eladtam, ezt viszont sajnáltam. Néha kipróbáltam egy fújást újra és újra, hátha csak rosszul emlékszem, de nem. Persze ez csak az én agymenésem, ezért nem tudom teljesen lepontozni. Aki szereti a rózsa illatot, annak telitalálat lehet nyárra.