danna113

Regisztráció dátuma: 2014. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Balea Teint Perfektion Optischer Sofort-Zauber

Balea Teint Perfektion Optischer Sofort-Zauber
2017. október 31.

Nagyon sok szilikonos "blur" hatású krémnek, primernek dupe-ja lehetne, sőt van amit még bőven le is köröz. Nem használom minden nap, de amikor pórusfinomításra van szükségem gyakran nyúlok ehhez. Olcsó, hatásos, nekem nem kell ennél több. Persze az alapozóm tartósságát csökkenti némileg, de nálam ez minden hasonló termékkel így van. Pattanásokat kisebb gyakorisággal okoz, mint vártam volna, de azért nem merem folyamatosan használni. Számomra teljesen megérte a befektetést.

Bioré Clear-Up Strips Mit Aktivkohle

Bioré Clear-Up Strips Mit Aktivkohle
2017. október 31.

Régen örültem annyira, mint amikor megjelent a márka a Müllerben, de azt kell mondjam régen csalódtam ekkorát. Az internet minden szegletében erről áradoztak, hogy mennyire hatásos, mennyire megéri. Nos én megpróbáltam szinte mindent, hogy működjön, de egyszerűen nem értem el vele azt az eredményt, amit az olcsóbb, ám általam egyáltalán nem kedvelt darabok sem tudtak megugrani. Nem szárít túlzottan, hűsít. Az aktív szénnek nem látom értelmét, de ha valakit jobban kielégít ez a szín, legalább van választása. A tapaszok minősége viszont vitathatatlan: jó minőségű, jól terül, nagyon hasznos, hogy "ergonomizálva" vannak a szélek (be vannak vágva bizonyos helyeken a jobb felhelyezés miatt). Nem hiszem hogy újra fogom venni, de előfordulhat, hogy nem hagy nyugodni a gondolat, hogy ennyi ember szereti és én nem, és tovább próbálkozom.

Garnier Hautklar Sensitiv Sensitiv Anti-Unreinheiten Beruhigende Feuchtigkeitspflege

2017. október 31.

Nagyon csúnyán előjött hormonális pattanáskora kerestem valamit, főleg hogy a tél közeledtével a bőröm is egyre szárazabb, és emiatt érzékenyebb is. Ez olcsó volt, és elsőre szimpatikus, főleg a "sensitiv" felirat miatt. Na az összetevők miatt ebből szépen ki is esik, nem tudom minek van benne parfüm és alkohol is. Hidratálni tényleg hidratál valamennyire, de a szalicilsav miatt így is nagyon szárít, sőt a nagyon száraz részeken éget is. Cserébe valamennyire segít a gyulladásokon, de csodát ne várjunk tőle. Nem hiszem, hogy újra fogom venni, mert ebben a kategóriában hasonló árban van más is, amit viszont jobban szeretek. Szerintem nagyon agresszív, ezért nem éri el a kívánt hatást sem.

2 ÖSSZETEVŐ

Hydrolyzed Ceratonia Siliqua Gum Extract EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen