danna113

Regisztráció dátuma: 2014. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Alcon Aosept Plus Kontaktlencse Folyadék

Alcon Aosept Plus Kontaktlencse Folyadék
2019. november 7.

Valami újra vágytam és próbaképp megvettem a pure moist ápoló folyadékom mellé. Nagy reményeket fűztem hozzá, leginkább azért, mert több helyen olvastam a hatékonyságáról, illetve nagyon tetszett, hogy a tok miatt reggel nem kell a lencse belső feléhez hozzányúlnom. Ezeket sajnos nem váltotta be, mert nem reagál el soha teljesen a hidrogén-peroxid (az ajánlott minimum 6 óra helyett 10 alatt sem), ami miatt elég macerás illetve drága megoldás napi szintű használatra, mivel gyorsan kiszárad a szemem lencseviselés közben (ezért használom a hydraglyde verziót) és a nem tesz jót neki, ha fizsós oldattal öblítem le használat után. Emellett hiába tisztít kémiailag, a mechanikai tisztítás kimarad, így feltétlen használnom kell mellé pure moist ápolószert.
Pozitívuma, hogy sokkal gyorsabb az esti kontaktlencse ápolás. Még nem tudom, hogy hosszú távon vállalható e a használata, mert elég sokba kerül, hamar elfogy és pluszban kell mellé másik ápolószer is.

Oriflame NovAge True Perfection Bőrmegújító Éjszakai Krém

Oriflame NovAge True Perfection Bőrmegújító Éjszakai Krém
2019. október 24.

A mintát próbáltam régebben, és valamiért nem jött be, de már kiment a fejemből miért, ezért a készleteimből pont ezt kaptam elő egyik nap éjszakai krémnek. Nem kellett volna. Hidratálni tényleg tud, fénylik is az ember feje, mint egy villanykörte, ragad is mindenhova, viszont a szaga rettenetes (legalábbis én ki nem állhatom) és pattanásokat okoz. Emiatt aztán az egész úgy ahogy van kuka lesz, amit eléggé sajnálok, mert azért nem egy olcsó darabról van szó. Nem tudom nyugodt szívvel ajánlani, főleg akkor, ha valaki bőrét irritálja a parfüm.

Astor Perfect Stay Fabulous Matte Lipstick

Astor Perfect Stay Fabulous Matte Lipstick
2019. október 24.

Akármennyire is pigmentált és bármennyire is tetszik a színe, nem tudom szeretni. Túl krémes, könnyen elmászik és erős illata van, amit felkenés után nem illan el, hanem egész nap tart.. Ha valaki ezt kifejezetten nem szereti, akkor nem ajánlom, egyébként jó választás lehet, ha jó minőségű klasszikus, krémes rúzst keres az ember.

2 ÖSSZETEVŐ

Hydrolyzed Ceratonia Siliqua Gum Extract EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen