danna113

Regisztráció dátuma: 2014. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Weleda Skinfood Bőrtápláló Krém

Weleda Skinfood Bőrtápláló Krém
2021. június 9.

Az összetevők borzasztóak, az "illata" (inkább szaga) kegyetlen erős, de megszokhatók. Borzasztóan sűrű, de éjszakára, ha a bőröm feladta a harcot és száraz, mint a sivatag, más nem működik ezen túl, pedig kipróbóbáltam mindent a Biodermától, LRP-n át. Nekem azzal nincs problémám, hogy nehezen issza be a bőröm, inkább az illat ami zavaró, de elillan az is hamar, vagy csak egyszerűen megszokom. Nem csapja szét az arcom, bár picit tud irritálni, ha érzékenyebbek a száraz területek, de ez inkább csak a szemkörnyékre vonatkozik. Hosszú távon nem fogom használni, de tűzoltásra az eddigi legjobb, amit valaha használtam, negatívumok ide vagy oda. (Megj,: nem azért vettem meg, mert bio, öko, waldorf, ajruvédikus fene tudja milyen áltudományos baromság miatt hypolva van.)

Weleda Skin Food Light Bőrtápláló Krém

Weleda Skin Food Light Bőrtápláló Krém
2021. június 9.

Az összetevők borzasztóak, az "illata" (inkább szaga) erős, de megszokhatók, viszont nincs más szó rá, mint az, hogy imádom.Nem annyira sűrű, mint a normál verzió és könyebben is beszvódik. de nappalra, ha a bőröm feladta a harcot és száraz, mint a sivatag, más nem működik ezen túl, pedig kipróbóbáltam mindent a Biodermától, LRP-n át. Az illat ami zavaró, de elillan az is hamar, vagy csak egyszerűen megszokom. Nem csapja szét az arcom rövid távon, bár picit tud irritálni, ha érzékenyebbek a száraz területek, de ez inkább csak a szemkörnyékre vonatkozik. Hosszú távon nem, de tűzoltásra az eddigi legjobb, amit valaha használtam, negatívumok ide vagy oda. Használat után egy órán belül a fényt verem vissza, így nappalra csak otthon használom, ha nem sminkelek. Így viszont akkor inkább választom az alap verziót, mert értelmét veszti a dolog.(Megj,: nem azért vettem meg, mert bio, öko, waldorf, ajruvédikus fene tudja milyen áltudományos baromság miatt hypolva van.)

Revox Just Niacinamide 10%

Revox Just Niacinamide 10%
2021. június 7.

Sajnos nekem teljesen szétcsapta az arcom. Próbáltam keverni, de valahogy úgy sem szerette az arcbőröm. Természetesen ez lehet purging, de nem akartam bevállalni azt, hogy hetekig a napsütésben (naptej ellenére is) így mászkáljak. Sokan panaszkodtak máshol is ilyen rekaciókra. Szerintem a TO niájával fogom helyettesíteni vagy egy alacsonyabb hatóanyag tartalmassal esetleg teljesen elhagyom, mert a retinolt elégnek érzem. Nem reménytelen, de nekem nem lett kedvencem.

2 ÖSSZETEVŐ

Hydrolyzed Ceratonia Siliqua Gum Extract EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen