danna113

Regisztráció dátuma: 2014. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Weleda Skin Food Ajakvaj

Weleda Skin Food Ajakvaj
2022. július 11.

Hát ez hatalmas csalódás. Lehet a "meleg" (25 fok) az oka, de ez nem vaj, hanem inkább olaj és rosszabbul teljesít, mint vazelin, amit épp aktuálisan leváltottam vele. Nem katasztrofális, de ez nekem nem elég, főleg, hogy ilyen ára van. A skinfood család gyenge láncszeme.Egyébként nincs íze, csak szaga, de én azt szeretem, viszont állagra nagyon folyós. Én nem ajánlom, kipróbálásra se.

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Rich

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Rich
2022. július 11.

Tudom, hogy HA és basic és semmi extra meg minden, de IMÁDOM. Nekem így nyáron egy hidratálónak simán elmegy fényvédő alá, télen pedig pont kellemesen feltölti a bőrt hidratáló mellett. Ez kombinált bőrre szinte alapdarab.

L'Oreal Paris Elseve Hyaluron Plump Hajbalzsam

L'Oreal Paris Elseve Hyaluron Plump Hajbalzsam
2022. március 8.

A reklámszöveg bullshit, mégis kíváncsiságból megvettem és erősen meglepett. Leginkább azokhoz a kondícionálókhoz tudnám hasonlítani, amiket a festékeikhez adnak és mindig is hiányoltam a polcokról nagy kiszerelésben. Nagyon puhává és fényessé teszi a hajat. Kifésülni egy álom. Nem nehezíti el, bár a hosszú távú zsírsodásról nem tudok nyilatkozni, mert naponta mosok hajat. Nálam nagy plusz, hogy nem kell belőle eszement mennyiségeket használnom a hosszú hajamon, hogy működjön. Biztosan újra fogom venni, mert ár érték arányban szuper. A samponját is ki fogom próbálni.

2 ÖSSZETEVŐ

Hydrolyzed Ceratonia Siliqua Gum Extract EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen