danna113

Regisztráció dátuma: 2014. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. december 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

L'Oreal Paris Kétfázisú Micellás Víz

L'Oreal Paris Kétfázisú Micellás Víz
2020. május 22.

Te jó ég mennyire utálom ezt a micellás vizet. Az alap ebből a verzióból teljesen jó, de ez a két fázisú valamiért nagyon nem jött be. Amúgy sem rajongok ezekért a kétfázisú termékekért, mert külön-külön hasznosnak találom, de együtt borzasztóan macerás használni. A tisztító ereje teljesen oké, leszed mindent, amit kell. Nem irritálja a szemem, de az olaj azért elég zavaró tud lenni, ha belemegy. Az arcomban sem tesz kárt, nincs pirosság, irritáció. A baj főleg ezek után kezdődik, mert hagy egy olajfilmet a bőr felületén, és ha mondjuk ezt valaki nem mossa le használat után (mondjuk csak hazaesik hajnalban valahonnan) akkor szárít, de nagyon. Reggelre olyan érzésem van ilyenkor, mint aki megjárt valami sivatagot. Itt meg ugye értelmét veszti a dolog, főleg azoknak, akik csak ezt használnák tisztításra.
Gyakorlatilag másfél éve áll a polcon egy fél üveg és nem akarom kidobni, de meg kell magam erőltetni, hogy használjam. Nem ajánlom, semmiképpen sem.

Etude House Sunprise Natural Corrector SPF50+

Etude House Sunprise Natural Corrector SPF50+
2020. május 22.

Hááát. Kettő egy árárért akcióban vettem még Koreában teljesen random és így rettenetesen olcsón jutottam hozzá. Egyrészt ismerem a márkát, másrészt ott elég jól megy ez a fényvédő is, így nem aggódtam. Csalogató a "natural corrector" felirat is. El fogom ugyan használni smink alá, de van vele egy csomó problémám. Egyrészt a korrekció nem stimmel, mert van benne fizikai fényvédő is, ami nem gond, csak önmagában használhatatlan, mert igazi, csíkos fehér maszkot varázsol a száraz részeket kiemelve(kinyomva egyébként rózsaszín színe van és tudom, tudom, hogy ez a koreai nők mániája, hogy falfehérek legyenek). Sminkelni lehet rá szépen, ezzel sose volt problémám mert nagyon jó alap, de leginkább hidratáló alapozókat szeretem vele használni, mert valamiért szárít, de csak az állam és a szemem környékén (gyanítom, hogy ez a cink-oxid hibája). Szeretem, hogy nem irritált és pattanásokat sem okozott és szépek az összetevői is. Ez is hajlamos átfényesedni, ahogy eddig minden fényvédő, amit használtam, de púderrel lehet rajta segíteni. Szerintem zsíros bőrön, matt alapozóval egy jobb kombináció lenne, mint az én bőrömön. Nem az igazi, nem hiszem, hogy újraveszem, de el fogom használni.

L'Oreal Paris Botanicals Fresh Care Levendula Hidratáló Hajbalzsam

L'Oreal Paris Botanicals Fresh Care Levendula Hidratáló Hajbalzsam
2020. május 21.

Amennyire utáltam a samponját, annyira szerettem ezt. Na nem azért, mert tökéletes eredményt adott, mert ez nem igaz, hanem mert hennával való festés után a hajat nem szabad szilikonnal kezelni, mert a festésnek annyi, viszont utána a haj borzasztóan sprőd, a hennát kimosni egy rémálom és kitépem a hajam felét minimum közben. Ezen pedig ez a termék gyönyörűen segített. Igazából másra nem használtam, mert egyszerűen nem volt elég a hatása minden napos használatra, derékig érő, vékony szálú hajra, aminek az alja még szőkítve is van. Nincs benne semmi extra, nem lesz tőle puhább a haj, vagy fényesebb, könnyebben kezelhető.
Viszont a festést nagyon megkönnyítette azzal, hogy kimosáskor volt mit raknom a hajamra, hogy ki tudjam belőle a hennát mosni/fésülni (aki használta már tudja, milyen macerás). Adok neki emiatt négy csillagot, mert nekem erre bevált, de csakis erre.

2 ÖSSZETEVŐ

Hydrolyzed Ceratonia Siliqua Gum Extract EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen