DanselSophia

Regisztráció dátuma: 2017. június 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. június 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Etude House Sunprise Mild Perfect Relief SPF30 / PA++

Etude House Sunprise Mild Perfect Relief SPF30 / PA++
2017. november 9.

Gyakorlatilag egész nyáron ezt a fényvédőt használtam az arcomra, és amilyen kicsi/lapos flakonban van, ahhoz képest elég sokáig húzta, most kezdem érezni, hogy nehezebben lehet kipasszírozni a dobozából. Amúgy nincsen vele problémám, mivel fizikai fényvédő, az elején fehér, de utána inkább ápol és eltakar (elég fehér bőröm van), a finish pedig matt, de azért mégsem természetellenesen matt. Nem vettem észre, hogy mitesszert vagy pattanást okozott volna, és mivel az egyik ígérete a terméknek pont az, hogy ezeket nem okoz, azt hiszem reális elvárás volt tőle:D
Ja, meg persze nem égtem és nem is barnultam tőle nyáron (ok, nyaraláskor átnyergeltem egy ötven faktosra), csak az a fránya púderillat ne lenne, de úgy érzem, hogy ezért unfair lenne levonni egy csillagot, ha minden mást szépen hozott a termék.

Update: Lol, szeptember 5-én írtam, hogy mintha lassan fogyóban lenne, most november 9 van és MÉG MINDIG van benne (és am minden nap használom). Szóval még egyszer írom, bár "kici laposznak" tűnik az 50 grammos doboz, de brutál sokáig kitart, részemről már unom is és alig várom, hogy elfogyjon:D Pedig amúgy jó, csak már szeretnék valami más is kipróbálni.

Balea Med pH5,5 Hautneutral Shampoo

Balea Med pH5,5 Hautneutral Shampoo
2017. október 6.

Az én hajam elég vastag szálú, sprőd és még hullámos is, úgyhogy abszolút az a fajta aminél maximum az ima segít, mert ezek a hajápoló akármik biztos nem, hogy könnyebben kezelhető legyen.
Ami döbbenet, hogy úgy érzem, ebben az egyszerű kis samponban találtam meg a megoldás kulcsát. Szép esése lett, végre már egy sima hajszárítás után is tudom kezelni... ja, és balzsamra sincs szükségem.
A mosás gyakorisága ugyan nem csökkent - két naponta -, de ettől még megérdemli a max csillagot.

NutriBiotic Szappanmentes Arclemosó Érzékeny Bőrre

NutriBiotic Szappanmentes Arclemosó Érzékeny Bőrre
2017. szeptember 17.

Nekem nagyon bejött ez a cucc. Reggel és este is ezt használom arctisztítónak (bár este átmegyek előtte micellás vízzel még), és teljesen jól tisztít, jó puha az arcom utána és lényegesen kevesebb a patim, mitesszerem és egyebem, mióta használom, pedig bha-t és hasonlókat előtte is használtam. Ráadásul jó nagy kiszerelés, egy életre elég kb.