danyadi77

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 14.
Bőrtípus: Normál

1 ELADÓ KRÉM

The Body Shop Paint In Colour Szemhéjpúder Paletta

The Body Shop Paint In Colour Szemhéjpúder Paletta
2021. január 23.

Egész jó kis hétköznapi paletta. Ritka, hogy szinte az összes szín használható belőle. Szerencsére inkabb hideg tónusú, az aranyos és rezes szín kivételével. Viszonylag tartós, könnyű vele dolgozni. Eredeti árán nem venném meg (ajándékba kaptam), de most épp kiárusítják, ha jól láttam. A design kicsit egyszerű...ennyi pénzért lehetne mutatósabb, de limitált kiadásnak megteszi.
Ui: a zöld a legszebb benne

Optimals Antioxidáns Szérum

Optimals Antioxidáns Szérum
2020. december 28.

Ez az egyszerű, olcsó kis szérum 1000x jobb, mint némely drága társa. Nem is gondoltam volna, mikor megvettem. Akkor még nem is láttam, hogy niacinamide is van benne. Elég folyékony állagú, ennek ellenére nem a krémembe keverem, hanem a hidratáló alá viszem fel. A hatása: egyszerűen jobban néz ki tőle a bőröm, hidratált, egységes, kevésbé pirosas. Újravevős.

CeraVe SA Renewing Foot Cream

CeraVe SA Renewing Foot Cream
2020. december 28.

Most nagy a hype a Cerave körül. A lányomnak a kézkrémet, magamnak a lábkrémet vettem meg. Eddig nagyon jó véleménnyel vagyok róla. Könnyen beszívódik, ugyanakkor tényleg, mintha egy láthatatlan védoreteget alakítana ki. Én is olyan vagyok, akinek, télen-nyáron, zokniban, anélkul, mindig kiszárad a bőre, repedezik a sarka. Csinálhatok bármit. Csodát ugyan nem tesz elsőre, de már most látok esélyt arra, hogy hosszú távon javít a helyzeten. Ha így lesz, kukába az összes többi lábkrémmel és kap plusz egy csillagot :)

1 ÖSSZETEVŐ