danzsu

Regisztráció dátuma: 2013. október 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2013. október 25.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Herbal Essences Helyreállító Hajmaszk Argánolajjal

Herbal Essences Helyreállító Hajmaszk Argánolajjal
2021. augusztus 25.

Nekem ez a hajmaszk egy csodaszer!Göndörkés,száraz,festett hajam, hidratált,sima,fényes ,puha,selymes lesz. Gyakran csak balzsamként használom,és így is tökéletesen funkcionál.

Dove Advanced Hair Series Shine Revived sampon száraz hajra

Dove Advanced Hair Series Shine Revived sampon száraz hajra
2021. május 31.

Nekem konkrétan extra száraz és göndörkés kóc van a fejemen,amin ez a sampon (balzsamjával együtt) sem segít :((. Totálisan átlagos sampon számomra,nem hidratálja a hajamat, puha és fényes sem lesz, csak olyan semmilyen. Akinek csak átlagosan száraz a haja annak esetleg beválik.

Update: Újra kell értékelnem! Nem lett belőle csodaszer,de a tubus végére teljesen összebarátkoztunk. Az én extrán száraz hajam még bírna egy kis hidratálást, de nem rossz termék!

Isana Professional Intensiv Pflege & Feuchtigkeit Hajpakolás

Isana Professional Intensiv Pflege & Feuchtigkeit Hajpakolás
2021. május 31.

Nekem az az igazi, ahány szál annyifelé kunkorodó,szöszösödő,vizet,párát nem bíró,erősen száraz hajszerkezetem van. Ez a pakolás viszont tényleg kisimítja és selymessé,hidratáltá teszi a hajszálaimat.Egyszerű balzsamként is használom,ha nincs időm pakolásra.Rengeteg pakolást, balzsamot kipróbáltam már, amik semmit nem teljesítettek az ígéretükből Ez az olcsó drogériás cucc viszont teszi a dolgát. Nekem nagyon szereti a hajam!