danzsu

1925 pont

Regisztráció dátuma: 2013. október 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

1925 pont

Regisztráció dátuma: 2013. október 25.
Bőrtípus: Száraz

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Helia-D Classic Nappali Ránctalanító Krém Q10 Koenzimmel és C-Vitaminnal

Helia-D Classic Nappali Ránctalanító Krém Q10 Koenzimmel és C-Vitaminnal
2019. június 7.

Nagyon szeretem a márka arckrémeit,ez sem kivétel.Száraz bőrömet szépen ápolja,hidratálja. Kicsit nehezebb krém,szívesebben használom hűvösebb időszakban.

The Ordinary Retinol 0.5% In Squalane

The Ordinary Retinol 0.5% In Squalane
2019. március 16.

Ez az első retinolt tartalmazó szérumom,és mivel nem érzékeny a bőröm,nem a gyengébbel kezdtem,hanem rögtön ezzel.Több minr 2 hónapja használom,és semmilyen irritációt nem okozott soha. Viszont nagyon jót tesz a bőrömnek! Minden másnap esténként pepecselek vele.Már megtanultam úgy adagolni,hogy ne tocsogjon az orcám az olajban😊.Kb. fél óra alatt egész jól beszívódik,és szerintem nagyon jól "kezeli" a ráncaimat.49 év alatt összegyűjtött nevetőráncaim adnak neki munkát rendesen😁.Természetesen nem tűnnek el,bár a homlokomon a "csodálkozó,ámuldozó,felhúzom a szemem ráncaim" ,komolyan mondom sokkal kevésbé látszanak!Az összképe is szebb a bőrömnek,ezért nálam 5 *!

Helia-D Botanic Concept Ránctalanító Szérum

Helia-D Botanic Concept Ránctalanító Szérum
2019. március 16.

Ajándékba kaptam,a ránctalanító krémmel együtt használtam.Önmagában tényleg kevésnek érzem(és az én száraz bőröm is húzódik tőle), de a krém elött felkenve szerintem kiegészítik egymást,jól működnek együtt.