Darjeeling

Regisztráció dátuma: 2020. november 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2020. november 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 20 vétel
Megnézem

Shiseido Ultimune Defense Refresh Mist

Shiseido Ultimune Defense Refresh Mist
2023. június 3.

Most vettem akciósan, 2 darabos újratöltős kiszerelésben a 150 éves pazar designnal megtervezett limited edition keretében.Száraz, érett bőrre szuper összetevőjű, de nem szeretem a permetet, inkább kenegetve használom el, ennyi pénzért 60 ml ajándék.Néhány alkalom is döbbenetes simító hatással bír, tudom, sokaknak nem vált be az Ultimune szérum, de ha tényleg vannak ráncaid, akkor működik, s az illata is diszkrét ebben a melegben.Hozzáteszem, hogy csak évszakváltáskor használok ilyen drága terméket évente kétszer 1-2 hónapig extra támogatásként, ilyenkor mínusz 10 évvel fiatalabb kinézetet eredményez.

Helia-D Hydramax SPF50+Fényvédő Arckrém

Helia-D Hydramax SPF50+Fényvédő Arckrém
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket 40 ml-es praktikus nyomós tubusban, a kézitáskámban remekül elfér. Nagyon gyorsan beszívódik, 50-es faktorral.Épp megjött a nyár, naponta többször használom, Shiseido arcszérum tetejére, nem is teszek fel arckrémet nappalra a melegben.Kevés elég belőle, s nem nyomja el a szérum aromaterápiás arcizomlazító illatát, nagyon jó kombináció a nyári melegben.Vettem még egy hidratáló arcpermetet, ha szükség lesz, azzal rétegzek rá napközben. Nagyon elégedett vagyok, a Helia-d termékeket évtizedek óta használja a család, szuper az ár-érték aránya, kitartunk mellette.

Aromax Narancsolaj

Aromax Narancsolaj
(!)

Tesztelésre kaptam az xxxl-es 50 ml-es üveget.Eddig sweet orange olajat használtam.Nem okoz ez a természetesebb illat sem csalódást, 2 csepp a csuklóra és halántékra téve szuper könnyű alvást eredményezett, s a kádba tett cseppek is remekül oldották az izomfeszültséget.Megyek hordozóolajat venni, s kipróbálom cellulitiszre, és a könyökizületi fájdalom ellen.Sajnos nincs vörös hajam, pedig állítólag csodás színfrissítő hatással bír.Hidratálóba is keverek 1-2 cseppet, s tartok egy próbahetet majd az arcbőrre kifejtett hatásáról.